My Holo Love
İncele
My Holo Love
Dizi, yalnız bir kadının (Ko Sung-Hee) yapay zekâ 'Holo' (Yoon Hyun-Min) ile karşılaştıktan sonra meydana gelen olayları konu almaktadır.Karakterler:Yoon Hyun-Min dizide Go Nan-Do ve Holo olmak üzere iki farklı karakteri canlandırmaktadır. Go Nan-Do karakteri, bir IT araştırma şirketinin sahibidir. Dahi bir mucit olan Nan-Do şirketi kendisi kurdu ve şirketindeki her projeyi kendi elleriyle oluşturdu. Holo’nun da mucididir. Ancak insanlar, 10 yıl önce, büyük bir vakada hacker olan Nan-Do’nu, takip edildiği sırada öldüğünü sanmaktadır. Onun yaşadığını, sadece üvey kız kardeşi ve şirketin resmi CEO’su bilmektedir. Bir gün, insanların yüzlerini birbirinden ayırt edemeyen Han So-Yeon (Ko Sung-Hee) ile karşılaşır. Han So-Yeon’un bu özel durumunu, Holo’yu test etmek için kullanır. Holo karakteri, hologram bir yapay zekâdır.Ko Sung-Hee dizide bir gözlük şirketinde müdür yardımcısı olarak çalışan Han So-Yeon karakterini canlandırmaktadır. Müşterilerle özenle ilgilenir ve işlerini titizlikle halleder. Ancak kişisel yaşamı söz konusu olduğunda, yalnız bir hayatı vardır. İnsanların yüzlerini birbirinden ayırt edemediği için her zaman insanlarla arasına belli bir mesafe koymaktadır.
 • 2020
 • 50
 • 32
 • 0
The Cursed
İncele
The Cursed
Dizi, bir muhabirin (Uhm Ji-Won) ülkenin en büyük bilişim şirketi olan 'Forest'ın gerçek yüzünü ortaya çıkarmaya çalışmasını konu almaktadır. Bir gün, insanüstü yeteneklere sahip olan bir kız (Jeong Ji-So) ile tanışır ve birlikte bir şeytana karşı mücadele eder.Karakterleri:Uhm Ji-Won dizide bir muhabir olan Lim Jin-Hee karakterini canlandırmaktadır. Adalet için savaşan birisdir. Bir gün, 'Forest' şirketini içeren bir davanın peşine düşer ve bir ruh tarafından ele geçirilmiş ve özel bir yeteneğe sahip So-Jin adında bir kız (Jeong Ji-So) ile tanışır.Jeong Ji-So dizide özel bir yeteneği olan Baek So-Jin karakterini canlandırmaktadır. Bu yeteneği, diğer insanları lanetlemesini sağlamaktadır. O ve Lim Jin-Hee (Uhm Ji-Won), bir şeytan olan Jin Jong-Hyun’a (Sung Dong-Il) karşı mücadele eder.Sung Dong-Il dizide 'Forest' şirketinin başkanı olan Jin Jong-Hyun karakterini canlandırmaktadır. Bir şeytan çıkarma ayininden sonra şirketi başarılı bir hale gelir ve Şamanizm’e inanmaya başlar.Jo Min-Soo dizide 'Forest' şirketinin bağlı manevi bir danışmanlık şirketinin başkanı olan Jin Kyung karakterini canlandırmaktadır.
 • 2020
 • 32
 • 0
Her Private Life
İncele
Her Private Life
Dizi, bir fangirl olan Sung Deok-Mi (Park Min-Young) ve bu fangirl'e gönlünü kaptıran Ryan’ın (Kim Jae-Wook) etrafında dönmektedir. Deok-Mi, bir sanat müzesinde küratör (sergi düzenleyicisi) olarak çalışmaktadır. Aynı zamanda bir idolün büyük bir hayranıdır ve bir fangirl olduğunu gizlemektedir. İş hayatında tamamen işine odaklanırken, özel hayatında bir fangirl olarak aktivitelere katılmaktadır. Bir gün, onun çalıştığı sanat müzesinde müdür olarak yeni çalışmaya başlayan Ryan, Deok-Mi’nin çifte yaşamını öğrenir.Park Min-Young dizide bir sanat müzesinde sergi düzenleyicisi olarak çalışan Sung Deok-Mi karakterini canlandırmaktadır. Bir idol grubunun üyesi olan Shi-An’ın (One) büyük bir hayranıdır ve gizlice Shi-An’ın fan sitesinin yöneticiliğini yapmaktadır. Tutkulu bir fangirl olmasından dolayı birçok romantik ilişkisi son bulmuştur. Bu yüzden aşk hayatını bir kenara bırakarak, işine ve fangirl aktivitelerine odaklanmıştır.Kim Jae-Wook dizide bir sanat müzesinde müdür olan Ryan Gold karakterini canlandırmaktadır. Bir zamanlar ünlü bir ressamdı. Ancak şimdilerde resim yapmayı bırakmıştır. Diğer insanlar ile fazla alakadar olan birisi değildir. Ancak Sung Deok-Mi’nin (Park Min-Young), Shi-An (One) hayranı olduğunu ve bir fan sitesinin yöneticiliğini yaptığını öğrenir. Bu yüzden, Deok-Mi onun ilgisini çeker.
 • 2019
 • 60
 • IMDb 8.2
 • 42
 • 0
Persona
İncele
Persona
Persona dizisinde IU karakterini 4 farklı hikayede 4 farklı karakter olarak izliyoruz.Ayrıca dizideki bu birbirinden farklı hikayelerin her birini farklı yönetmenler çekmiştir.Birinci bölümde, hayatında başarıyı yakalamış hırsları olan genç bir kadının hikayesini, ikinci bölümde yaşamın dinamizmine bir türlü uyum sağlayamamış,yorulmuş bir kadının hikayesini, üçüncü bölümde de yaşamını planların üzerine kurmuş kararlı bir kadının hikayesini izliyoruz.Son bölümde ise IU karakterinin yanlızlığı konu edilmiş.İyi seyirler dileriz.
 • 2019
 • 20
 • IMDb 7.7
 • 50
 • 0
Abyss
İncele
Abyss
Dizi, 'Abyss' adlı gizemli yuvarlak bir nesnenin sayesinde, ruhlarının güzelliklerine göre dış görünüşleri değişen iki insanın etrafında dönmektedir. Cha-Min (An Se-Ha) bir kaza sonucunda hayatını kaybeder. Kazaya neden olan gizemli güçlere sahip bir varlık (Seo In-Guk), onu 'Abyss'i kullanarak hayata döndürür. Cha-Min hiç çekici biri değilken oldukça yakışıklı birisi olarak başka bir bedende (Ahn Hyo-Seop) hayata döner. Ayrıca gizemli varlık, 'Abyss'i ona verir. Ertesi gün Cha-Min, 20 yıldır arkadaşı olan Se-Yeon’un (Kim Sa-Rang) bir cinayete kurban gittiğini öğrenir. Dahası cinayetin bir numaralı zanlısı kendisidir. 'Abyss'i kullanarak Se-Yeon’u tekrar hayata döndürür. Ancak Se-Yeon (Kim Sa-Rang) dillere destan bir güzelliğe sahipken sıradan görünüme sahip başka bir bedende (Park Bo-Young) hayata döner. İkili, Se-Yeon'un katilinin peşine düşer.Karakterleri:Park Bo-Young dizide başarılı bir savcı olan Ko Se-Yeon karakterini canlandırmaktadır. Mükemmeliyetçi ve sert birisidir. Ölüp tekrar başka bir bedende hayata döndükten sonra, yeni bedenine tıpa tıp benzeyen birisinin kimliğini kullanarak bir hukuk firmasında avukat olarak çalışmaya başlar. Böylece katilinin peşine düşebilecektir.Ahn Hyo-Seop dizide Kore’nin en büyük kozmetik firmasının varisi olan Cha-Min karakterini canlandırmaktadır. Mütevazı ve iyi bir kalbe sahip birisidir. Ancak çekici ve yakışıklı bir görünüme sahip değildir. Ölüp tekrar başka bir bedende hayata döndükten sonra, bir hukuk firmasında Se-Yeon’un (Park Bo-Young) yardımcısı olarak çalışmaya başlar.Lee Sung-Jae dizide ikiyüzlü dahi bir doktor olan Oh Young-Cheol karakterini canlandırmaktadır.Lee Si-Eon dizide bir şiddet suçları dedektifi olan Park Dong-Cheol karakterini canlandırmaktadır. O, Avukat Ko Se-Yeon'a (Park Bo-Young) yardım etmektedir.Han So-Hee dizide Cha-Min’in (An Se-Ha) nişanlısı olan Jang Hee-Jin karakterini canlandırmaktadır. Güzel bir kadın olduğu kadar gizemli birisidir. Düğün gününde aniden ortadan kaybolur.
 • 2019
 • 60
 • IMDb 8.4
 • 44
 • 0
One Spring Night
İncele
One Spring Night
Dizi, hayatındaki mutluluğu ön planda tutmaya çalışan Lee Jung-In (Han Ji-Min) ile bekâr bir baba olan Yoo Ji-Ho’nun (Jung Hae-In) arasındaki aşk hikâyesini konu almaktadır.Han Ji-Min dizide bir kütüphaneci olan Lee Jung-In karakterini canlandırmaktadır.Jung Hae-In dizide bir eczacı olan Yoo Ji-Ho karakterini canlandırmaktadır. Sıcak kalpli birisidir.Kwon Ki-Seok dizide Lee Jung-In’in (Han Ji-Min) uzun zamandır erkek arkadaşı olan Kim Joon-Han karakterini canlandırmaktadır. Zengin bir aileye sahiptir. Bir bankada bölüm başkanı olarak çalışmaktadır ve kariyerinde oldukça başarılıdır.
 • 2019
 • 30
 • IMDb 8.1
 • 42
 • 0
Angel’s Last Mission Love
İncele
Angel’s Last Mission Love
Dizi, bir melek ile bir insanın arasındaki aşk hikâyesini konu almaktadır. Bir gün, bir melek olan Dan’a (L) bir görev verilir. Görevi, Yeon-Seo (Shin Hye-Sun) adındaki genç bir kadının gerçek aşkı bulmasını sağlamaktır. Eğer bu görevi 100 gün içinde yerine getirirse, cennete kabul edilebilecektir, başarısız olursa yok olacaktır.Karakterleri:Shin Hye-Sun dizide oldukça yetenekli bir balerin olan Lee Yeon-Seo karakterini canlandırmaktadır. Varlıklı olan ailesinin bir şirketi vardır. Bir gün, bir kaza geçirir. Kazadan dolayı görme yetisini kaybeder ve balerinliği bırakır. Gururlu oluşandan ve hiç kimseye güvenmemesinden dolayı sivri bir dili vardır. Aşka karşı kalbi buz tutmuştur. Ancak, Dan (L) ile karşılaştıktan sonra buz tutmuş kalbi erimeye başlar.L dizide bir melek olan Dan karakterini canlandırmaktadır. Onun karakteri, tam bir baş belası olmasına karşın oldukça iyimser bir kişiliğe sahiptir. Cennete gidebilmek için Yeon-Seo’nun (Shin Hye-Sun) gerçek aşkı bulmasına yardım etmesi gerekmektedir. Ancak, Yeon-Seo’nun buz tutmuş kalbi ve kimseye güvenmemesi işleri oldukça zorlaştıracaktır. Zaman geçtikçe Yeon-Seo’ya kendisi âşık olur.Lee Dong-Gun dizide bir sanat yönetmeni olan Ji Kang-Woo karakterini canlandırmaktadır. Çalıştığı bale şirketindeki en genç sanat yönetmenidir. Balede potansiyeli olan kişileri belirleyerek onları iyi birer balerin yapmaktadır. Şimdi ise tek bir hedefi vardır; Lee Yeon-Seo’u (Shin Hye-Sun) tekrar bale yapmaya ikna etmek.Kim Bo-Mi dizide bir balerin olan Geum Ni-Na karakterini canlandırmaktadır. Lee Yeon-Seo’un (Shin Hye-Sun) kuzenidir ve Lee Yeon-Seo’un bale yaptığı dönemlerde onun yedeğiydi. Ancak Lee Yeon-Seo baleyi bıraktığı için artık baş balerin o olmuştur.Do Ji-Won dizide Lee Yeon-Seo’un (Shin Hye-Sun) halası olan Choi Young-Ja karakterini canlandırmaktadır. Bir balerin vakfının yöneticiliğini yapmaktadır. Hırslı bir kişiliğe sahiptir ve herkesten sakladığı gizli bir geçmişe sahiptir.Kim In-Kwon dizide bir melek olan Hoo karakterini canlandırmaktadır. Dan’ın (L) sunbaesidir.Gil Eun-Hye dizide Geum Ni-Na'nın (Kim Bo-Mi) ablası olan Geum Ru-Na karakterini canlandırmaktadır.
 • 2019
 • 35
 • IMDb 8.8
 • 44
 • 0
The Wind Blows
İncele
The Wind Blows
Dizi, Alzheimer hastalığına yakalandığını öğrenince eşinin (Kim Ha-Neul) iyiliği için ondan boşanan bir adamın (Kam Woo-Sung) etrafında dönmektedir. Boşanan çift 6 yıl sonra tekrar karşılaşır.Karakterleri:Kam Woo-Sung dizide Alzheimer hastalığına yakalandığını öğrendikten sonra eşinden boşanan Do-Hoon karakterini canlandırmaktadır.Kim Ha-Neul dizide Do-Hoon’un (Kam Woo-Sung) boşandığı eşi Soo-Jin karakterini canlandırmaktadır.
 • 2019
 • 65
 • IMDb 7
 • 44
 • 0
Tell Me What You Saw
İncele
Tell Me What You Saw
Oh Hyun Jae(Jang Hyuk)eskiden dahi bir suç profilcisiydi.Becerileriyle birçok vakayı çözmüştür, ancak bir seri katilin neden olduğu patlamada nişanlısını kaybeder.Bu korkunç olaydan sonra Oh Hyun Jae ortadan kaybolur ve inzivaya çekilir.Bu arada Cha Soo Young(Soo Young)kırsal bir bölgede polis memurudur.Gördüğü her şeyi hatırlamasına izin veren özel bir yeteneği vardır.Özel yeteneği nedeniyle Oh Hyun Jae’nin gayri resmi ortağı olacak çaylak bir dedektif olarak seçilir.İkisi birlikte öldü sanılırken tekrar ortaya çıkan ve Oh Hyun Jae’nin de nişanlısının ölümüne sebep olan seri katili yakalamak için birlikte çalışmaya başlarlar.
 • 2020
 • 60
 • 53
 • 0
Itaewon Class
İncele
Itaewon Class
Park Seo-Joon dizide küçük bir restoranın sahibi olan Park Sae-Ro-Yi karakterini canlandırmaktadır. Adaletsizliğe asla müsamaha göstermeyen birisidir. Bir lise öğrencisiyken, Park Sae-Ro-Yi okulda başka bir öğrenciye zorbalık yapan sınıf arkadaşı Jang Geun-Won’a (Ahn Bo-Hyun) yumruk atar. Jang Geun-Won’un babası, Park Sae-Ro-Yi’nin babasının işlettiği restoranın sahibidir ve Park Sae-Ro-Yi’nin oğlundan özür dilemesini ister. Park Sae-Ro-Yi oğlundan özür dilemeyi reddeder. Bunun üzerine, Park Sae-Ro-Yi okuldan atılır ve babası da işinden kovulur. Aradan çok geçmeden, Park Sae-Ro-Yi’nin babası, Jang Geun-Won’un neden olduğu bir trafik kazasında hayatını kaybeder. Deliye dönen Park Sae-Ro-Yi, Jang Geun-Won’u döver ve sonunda hapse girer. Hapisten çıkınca, Jang Geun-Won’dan ve onun babasından intikamını almak için sahip oldukları restoran zincirini yok etmeye karar verir. Seul’un, Itaewon bölgesinde bir restoran açar.Kim Da-Mi dizide bir sosyal medya ünlüsü olan Jo Yi-Seo karakterini canlandırmaktadır. Park Sae-Ro-Yi’nin (Park Seo-Joon) işlettiği restoranın müdürü olarak çalışmaktadır. Park Sae-Ro-Yi’ye karşı romantik duygular beslemektedir.Yoo Jae-Myung dizide 'Jagga' adlı bir restoran zincirinin acımasız sahibi olan Jang Dae-Hee karakterini canlandırmaktadır. Açlık ve yoksulluk içinde büyümüştür. Kendi elleri ile 'Jagga' şirketini kurmuş ve bu günlere gelebilmiştir.Nara dizide Park Sae-Ro-Yi’nin (Park Seo-Joon) işlettiği ilk aşkı olan Oh Soo-Ah karakterini canlandırmaktadır. 'Jagga' şirketinde çalışmaktadır. Etrafındaki insanların güvenini kazanmayı başarmış olan yetenekli bir kariyer kadınıdır..Kim Hye-Eun dizide 'Jangga Group'un genel müdürü olan Kang Min-Jung karakterini canlandırmaktadır. Park Sae-Ro-Yi’nin babasından bir şeyler öğrenerek, zorlu kariyer basamaklarını en aşağısından tırmanarak bu konuma gelmiş sert bir kadındır. Zamanı geldiğinde ise 'Jangga Group'tan ayrılarak, Park Sae-Ro-Yi’nin (Park Seo-Joon) en sadık yardımcısı haline gelir.Lee Joo-Young dizide pocha (Kore sokak lezzetleri) mutfağı şefi olan Ma Hyun-Yi karakterini canlandırmaktadır.Lee David dizide Park Sae-Ro-Yi’nin (Park Seo-Joon) yeni açtığı restoranda çalışmaya başlayan Lee Ho-Jin karakterini canlandırmaktadır. O ve Park Sae-Ro-Yi iyi birer arkadaş olur ve işlerinde başarılı olmak için birlikte çalışırlar.
 • 2020
 • 58
 • 0
Forest
İncele
Forest
Dizi, kalbi dışında her şeye sahip bir adam (Park Hae-Jin) ve kalbi dışında her şeyi kaybeden bir kadın (Jo Bo-Ah), birlikte bir ormanın sırını keşfeder ve birbirlerine âşık olurlar.Karakterler:Park Hae-Jin dizide insanları kurtarmak için genellikle helikopter kullanan 119 özel kurtarma ekibinin bir üyesi olan Kang San-Hyeok karakterini canlandırmaktadır. Yakışıklı olduğu kadar oldukça zeki ve hırslı birisidir. Para ve onur söz konusunda olduğunda oldukça tutkuludur. Ancak çocukluğunu hatırlamamaktadır.Jo Bo-Ah dizide bir doktor olan Jung Young-Jae canlandırmaktadır. Kore’nin en iyi üniversite hastanesinde cerrahi asistanı olarak görev yapmaktadır. Öz güveni oldukça yüksek birisidir. Yaptığı her işi tutkulu ve hevesli bir şekilde yerine getirmektedir.
 • 2020
 • 119
 • 0
XX
İncele
XX
Bir barda çalışan endüstrinin en iyi barmeninin hikayesini anlatan dizi de, barmenimiz çiftlerin sorunlarını çözer ve geçmiş aşk yaralarının üstesinden gelmelerini sağlar.
 • 2020
 • IMDb 7
 • 68
 • 1
How Are You Bread
İncele
How Are You Bread
Dizi, mükemmel ve bir o kadar da gizemli bir pasta şefi olan Han Do-Woo (Suho) etrafında dönmektedir. O her sabah gizemli bir fırında, dilekleri gerçekleştiren ekmek yapmaktadır. 'Top 3 Bakery Kings' adlı bir TV programının senaristi olan No Mi-Rae (Lee Se-Young), Han Do-Woo’nun programına katılmasını sağlamak için onun fırının içine gizlice sızar.
 • 2020
 • 45
 • 67
 • 0
Golden Garden
İncele
Golden Garden
Bu dizi birbirlerinden tamamen farklı bir hayat yaşayan ve bir olay sebebiyle birbirlerinin hayatlarında yer alan 4 kişinin hikayesini anlatıyor.*Eun Dong Joo (Han Ji Hye) çalınmış hayatını geri almaya çalışmaktadır. 6 yaşındayken, bir yetimhanede terk edilmiştir. Adı dışında hiçbir şey hatırlamamaktadır. Zor ortamda büyümesine rağmen, olumlu ve parlak bir kişiliğe sahip bir kadına dönüşmüştür. Bu arada, Cha Pil Seung (Lee Sang Woo) işinde iyi olan bir dedektiftir. Çocukken ailesi ölmüş ve daha sonra zengin büyük annesi tarafından büyütülmüştür. Kadınlarla arası iyi olmasına rağmen, ebeveynlerinin ölümlerinden kaynaklanan travma nedeniyle kimseye aşık olamaz.
 • 2019
 • 30
 • IMDb 7.5
 • 65
 • 0
The Game: Towards Zero
İncele
The Game: Towards Zero
Dizi, gizemli bir seri cinayet davasını araştıran bir kâhin (Taecyeon) ile bir dedektifin (Lee Yeon-Hee) etrafında dönmektedir.Taecyeon dizide bir kâhin olan Kim Tae-Pyung karakterini canlandırmaktadır. Birisinin gözlerinin içine baktığı zaman o kişinin ölüm anını görebilmektedir. İyi bir görünüme sahip, akıllı ve zengin birisidir. İnsanların ölüm anını görmesine rağmen parlak bir kişiliğe sahiptir. Bir gün, ölümünü göremediği birisi ile tanışır. Bu kişi, bir dedektif olan Joon-Young (Lee Yeon-Hee)’tır.Lee Yeon-Hee dizide bir dedektif olan Seo Joon-Young karakterini canlandırmaktadır. Oldukça sabırlı birisidir ve güçlü bir içgörüye ve sezgiye sahiptir.Lim Ju-Hwan dizide bir adli tıp denetçisi olan Koo Do-Kyung karakterini canlandırmaktadır. O, yakışıklılığı ve çekici gülümsemesiyle tanınmaktadır. Ancak söz konusu işi olduğunda mükemmeliyetçi birisidir. Adlığı vakaları, dört haftada içinde çözüme kavuşturmasıyla ünlüdür. Bu yüzden, Seo Joon-Young (Lee Yeon-Hee) ona 'dört haftalık adam' lakabını takmıştır.
 • 2020
 • 35
 • 110
 • 0
GüneyKore dizilerinden oluşan binlerce kore dizi bölümünü sizlerle paylaşıyoruz.En kült kore dizilerinden en yeni kore dizilerine kadar tüm içerikleri bu kategoride bulabilirsiniz.
Dizilove.com site içerisinde binlerce dizi arşivini video paylaşım siteleri aracılığıyla paylaşmaktadır.Sitemizde yeni filmler, esk, kült filmler, yabancı dizi, kore dizileri, çin dizileri, türkçe anime, yerli diziler, televizyon programları gibi içerikler yer almaktadır.Siteye özel tasarlanmış video player sayesinde yabancı dizi izleyebilirisiniz.Dizilove.com responsive yani %100 mobil uyumludur ve tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır.Sitemizdeki reklam kotası, yanlızca site giderlerini karşılayacak şekilde sınırlandırılmıştır.Bu açıdan kore dizileri izlerken, anime izlerken, hint filmleri izlerken, film izlerken, yabanı dizi izlerken, tayvan dizileri izlerken rahatsız edici reklamlarla karşılaşmayacaksınız.Dizilove.com Beta aşamasındadır.Film ve dizi arşivimiz gün geçtikçe artmaktadır.