Was It Love?
İncele
Was It Love?
Dizi, uzun süredir, romantik ilişkisi olamamış bekâr bir annenin (Song Ji-Hyo), hayatına dört adamın girmesini ve sonrasında yaşanan olayları konu almaktadır. Bu dört adamdan biri; kötü ama çekici (Son Ho-Jun), diğeri; acınacak halde ama zengin (Song Jong-Ho), bir diğeri; ürkütücü ama çekici (Kim Min-Jun) ve son olarak diğeri; daha toy ama oldukça yakışıklıdır (Koo Ja-Sung).Song Ji-Hyo dizide bir film şirketinde yapımcı olarak çalışan No Ae-Jung karakterini canlandırmaktadır. Bekâr bir annedir ve son 14 yıldır hiç sevgilisi olmamıştır. Kendisini çocuğuna ve mesleğine adamıştır, ta ki hayatına dört farklı adam girene kadar.Son Ho-Jun dizide ünlü bir yazar olan Oh Dae-O karakterini canlandırmaktadır. Kaleme aldığı kitaplar her zaman 'en çok satanlar' listesine girmektedir. Bunun yanı sıra Hollywood filmleri için senaryo yazmaktadır. Gerçek kişiliğini herkesten saklayan; kötü ama çekici birisidir.Song Jong-Ho dizide popüler bir oyuncu olan Ryu Jin karakterini canlandırmaktadır. Üniversite yıllarında, oldukça gelecek vaat eden biri olduğu için ondan 'bir sonraki Bae Yong-Joon' olarak bahsedilirdi ve şimdi 'ulusun en iyi erkek arkadaşı' olarak yükselen bir oyuncudur. Ayrıca, acınacak halde ama zengin birisidir.Koo Ja-Sung dizide bir okulda Beden Eğitimi öğretmeni olarak çalışan Oh Yeon-Woo karakterini canlandırmaktadır. Görünümü ve gülüşü ile okulunun en popüler öğretmenidir. Daha toy ama oldukça yakışıklı birisidir.Kim Min-Jun dizide eskiden bir gangster olan Koo Pa-Do karakterini canlandırmaktadır. Şimdi, 'Nine Capital' adlı bir finans şirketinin CEO’sudur. Gangster dünyasının 'Robin Hood'u olarak anılırken, o her şeyi geride bırakarak temiz bir sayfa açmıştır. Ürkütücü ama çekici birisidir.Dasom dizide popüler bir oyuncu olan Joo Ah-Rin karakterini canlandırmaktadır. Hayranları onu nezaketi ve melek gibi bir insan imajına sahip olduğu için çok sevmektedir. Ayrıca, giydiği ve kullandığı her şey hemen satılmaktadır.
 • 2020
 • 2
 • 0
The Good Detective
İncele
The Good Detective
Dizi, Incheon bölgesinde görev yapan bir grup polisin, işledikleri suçları örtbas etmeye çalışan suçlulara karşı verdiği mücadeleyi konu almaktadır.Son Hyun-Joo dizide bir dedektif olan Kang Do-Chang karakterini canlandırmaktadır. 18 yıldır polis teşkilatında görev almaktadır. Incheon bölgesinde doğmuş ve burada büyümüştür. Deneyimlerini ve kişisel bağlantılarının yanı sıra bilimsel teknik veya muhakeme gücünü kullanarak üstlendiği davaları çözmektedir.Jang Seung-Jo dizide elit bir dedektif olan Oh Ji-Hyeok karakterini canlandırmaktadır. 9 yıldır polis teşkilatında görev almaktadır. Bulduğu delilleri ve suçlunun psikolojik durumunu değerlendirerek üstlendiği davaları çözmektedir. Çocukluğunda yaşadığı bir travmadan dolayı kimse ile duygularını paylaşmaz. Amcasından kalan mirastan dolayı oldukça zengin birisidir.Lee Elijah dizide bir gazetede muhabir olarak çalışan Jin Seo-Kyung karakterini canlandırmaktadır. Alanında 5 yıldır çalışmaktadır ve işini büyük bir tutkuyla yapmaktadır.
 • 2020
 • 7
 • 0
Men are Men
İncele
Men are Men
Dizi, bekâr olarak bir hayat yaşamayı planlarken iki erkekten (Yoon Hyun-Min ve Seo Ji-Hoon) aşk itirafı alan ve bu konuda bocalayan bir kadının (Hwang Jung-Eum) etrafında dönmektedir.Karakterleri:Hwang Jung-Eum dizide webtoon planlama ekibinin lideri olan Seo Hyun-Joo karakterini canlandırmaktadır. Tam bir kariyer kadınıdır.Yoon Hyun-Min dizide bir ilaç şirketinin CEO'su olan Hwang Ji-Woo karakterini canlandırmaktadır. Soğuk bir kişiliğe sahip olmasına karşın mükemmel bir iş yeteneğine sahiptir.Seo Ji-Hoon dizide popüler bir webtoon yazarı olan Park Do-Gyeom karakterini canlandırmaktadır. Oldukça sosyal bir insandır. O ve Seo Hyun-Joo (Hwang Jung-Eum) kardeş gibi büyümüştür. Ancak uzun süredir, Seo Hyun-Joo'ya karşı romantik hisler beslemektedir.Choi Myoung-Gil dizide Sejong Tıp Vakfı'nın müdürü olan Kim Sun-Hee karakterini canlandırmaktadır.Jo Woo-Ri dizide Kim Sun-Hee’nin kızı (Choi Myoung-Gil) olan Han Seo-Yoon karakterini canlandırmaktadır.
 • 2020
 • 7
 • 0
Memorials
İncele
Memorials
Dizi, 'İlçe Halk Konseyi' acemi üyesi (Nana) ile ilkelerine bağlı bir memurun (Park Sung-Hoon) yolsuzluk yapan politikacıları açığa çıkarmak için birlikte çalışmasını konu almaktadır. İkili bu mücadele sırasında, yavaş yavaş kalplerini birbirlerine kaptırır.Nana dizide akla gelebilecek her part-time işinde çalışan Koo Se-Ra karakterini canlandırmaktadır. Ne bir statüsü ne de fazla parası vardır. Ancak, kendine güveni oldukça fazla birisidir. Yerel ilçe ofisine, sürekli sivil şikâyette bulunduğu ve bir çözüme ulaşana kadar şikâyette bulunmaya devam ettiği için memurların baş belasıdır. Bir gün, 'İlçe Halk Konseyi'nin bir üyesi olma fırsatı yakalar. Dahası, 90 iş günü sürecek olan 'İlçe Halk Konseyi' üyeliği ona 50 Milyon Won kazandıracaktır.Park Sung-Hoon dizide yerel bir ilçe ofisinde bir memur olarak çalışan Seo Kong-Myung karakterini canlandırmaktadır. İşini her zaman iyi ve kurallara uygun olarak yapar. Ancak, diğer insanların işlerinde yaptıkları hataları her seferinde onların yüzlerine vurduğu için kimse onunla çalışmak istememektedir. Koo Se-Ra (Nana) ile karşılaştıktan sonra hayatı oldukça ilginçleşir.Yoo Da-In dizide başarılı bir avukat olan Yoon Hee-Soo karakterini canlandırmaktadır. Elit bir üniversitenin hukuk bölümünden mezundur. Çok çalışması sayesinde, mesleğinde büyük bir başarı elde etmiş, hırslı ve mükemmeliyetçi birisidir. Bağlantıları aracılığıyla Ulusal Meclis'te yer almayı hedeflemektedir.Han Joon-Woo dizide bir sekreter olan Kim Min-Jae karakterini canlandırmaktadır.Bae Hae-Sun dizide belediye başkanı olan Won So-Jung karakterini canlandırmaktadır. Kamu sınavını geçtikten sonra sırasıyla Seul sözcüsü baş yöneticisi, planlama ve koordinasyon bakan yardımcısı, belediye başkan yardımcısı olmuş ve son olarak belediye başkanlığına kadar yükselmeyi başarmıştır. Siyasi partisi ile birlikte Mawon bölgesini ele geçirmeye çalışan hırslı ve soğukkanlı birisidir.Oh Dong-Min dizide bir meclis üyesi olan Go Dong-Chan karakterini canlandırmaktadır. Babasının sayesinde bu ayrıcalıklı pozisyonu elde edebilmiştir. Yoon Hee-Soo’ya (Yoo Da-In) karşı romantik duygular beslemektedir.Kim Hyun-Mok dizide ilçe ofisinin en genç çalışanı olan Jung Yong-Kyu karakterini canlandırmaktadır. Sadece çok konuşkan biri değil aynı zamanda siyasi stratejiler oluşturmak için çevresini gözlemleyerek bilgi toplayan biridir.
 • 2020
 • IMDb 7
 • 19
 • 0
It’s Okay to Not Be Okay
İncele
It’s Okay to Not Be Okay
Dizi, psikiyatri bölümünde çalışan bir adam (Kim Soo-Hyun) ile popüler ama antisosyal kişilik bozukluğu olan bir kadının (Seo Ye-Ji) etrafında dönmektedir. Adamın aşka ayıracak vakti yoktur. Kadın ise aşk hakkında hiçbir şey bilmemektedir. Ancak, ikisi birbirlerini tanıdıkça yakınlaşır ve aşk sayesinde zorlukların üstesinden gelir. Kayıp ruhlarını ve kimliklerini yeniden keşfederler.Kim Soo-Hyun dizide psikiyatri bölümünde çalışan Moon Kang-Tae karakterini canlandırmaktadır. Görevi, hastaların durumunu not etmek, hastaların kavga etmesi veya kaçması gibi beklenmedik durumlarla başa çıkmaktır. Çocukken anne ve babası kaybeder. Bu yüzden, küçük yaşından itibaren hem otizm spektrum bozukluğundan muzdarip abisine (Oh Jung-Se) bakabilmek hem de geçimini sağlayabilmek için sadece para kazanmaya odaklanmıştır. Yaşam şartlarının oluşturduğu günlük stresten dolayı yorgun düştükçe, gelecekte hayatının daha iyi olacağına dair umutları ya da büyük hayalleri yoktur.Seo Ye-Ji dizide popüler bir çocuk kitabı yazarı olan Go Mun-Young karakterini canlandırmaktadır. Annesi gizem romanı yazarı, babası Kore Dili Bölümü profesörüdür. Antisosyal kişilik bozukluğundan muzdariptir. Bu yüzden, çocukluğu boyunca diğer insanlarla sosyalleşme konusunda oldukça kötüydü ve diğer çocuklardan zorbalığa maruz kaldı.Oh Jung-Se dizide inanılmaz yetenekli bir illüstratör olan otizmli Moon Sang-Tae karakterini canlandıracak. Moon Kang-Tae’nin (Kim Soo-Hyun) abisidir ve Kang-Tae’nin en büyük yaşama sebebidir.Park Gyu-Young dizide bir hemşire olan Nam Joo-Ri karakterini canlandırmaktadır. Moon Kang-Tae (Kim Soo-Hyun) ile aynı hastanenin psikiyatri bölümünde çalışmaktadır. Seul’deki hayatını bir kenara bırakarak, hasta annesine bakmak için hemşire olarak iş bulduğu memleketine geri döner. Moon Kang-Tae ile sadece bir iş arkadaşı değildir. İkisi de dostluk ve aşk arasındaki ince bir çizgide yürümektedir.
 • 2020
 • 66
 • 0
Backstreet Rookie
İncele
Backstreet Rookie
Dizi, 24 saat açık bir markettin, yarı zamanlı çalışanı (Kim You-Jung) ile o marketin işletmecisinin (Ji Chang-Wook) arasındaki romantik ilişkiyi konu almaktadır. Bir gün, Choi Dae-Hyun, aralarında Jung Saet-Byeol’un da bulunduğu bir grup liseli kız öğrenciye rastlar. Baş belası gibi görünen liseli kızlar, Choi Dae-Hyun’dan kendileri için marketten sigara almasını ister. Choi Dae-Hyun onlar için sigara alır. Ayrıca, Jung Saet-Byeol onun telefon numarasını alır ancak hiçbir zaman Choi Dae-Hyun’u aramaz. 4 yıl sonra, bu ikili, bir markette çalışan-patron olarak tekrar karşılaşır.Ji Chang-Wook dizide küçük bir marketin işletmecisi olan Choi Dae-Hyun karakterini canlandırmaktadır. Yakışıklı olduğu kadar oldukça sakar birisidir. Eskiden büyük bir şirkette çalışmaktaydı.Kim You-Jung dizide küçük bir markete yarı zamanlı olarak çalışan Jung Saet-Byeol karakterini canlandırmaktadır. Lise yıllarında, tam bir baş belasıydı. Ancak şimdi, adalet ve ahlak duygusu oldukça güçlü olan bir üniversite öğrencisidir.Han Sun-Hwa dizide Choi Dae-Hyun’un (Ji Chang-Wook) kız arkadaşı olan Yoo Yeon-Joo karakterini canlandırmaktadır.Do Sang-Woo dizide bir marketin genel müdürü olan Jo Seung-Joon karakterini canlandırmaktadır. Mütevazı ve nazik birisidir.Ahn Sol-Bin dizide Jung Saet-Byeol’un (Kim You-Jung) kız kardeşi olan Jung Eun-Byul karakterini canlandırmaktadır. Görünüşü ile tam bir dönüşüm geçiren bir lise öğrencisidir.
 • 2020
 • IMDb 8
 • 69
 • 0
My Unfamiliar Family
İncele
My Unfamiliar Family
Dizi, büyüdükçe ailelerinden uzaklaşan ve ailelerinden bağımsız kendi hayatlarını yaşamaya başlayan insanların etrafında dönmektedir. Bu insanlar, zamanlarını, duygularını ve hatta sırlarını paylaştıkları yeni insanlarla tanışırlar. Yeni insanlar onların aileleri gibi olurken kendi aileleri ise birer yabancı gibi olur.Karakterleri:Han Ye-Ri dizide bir yayınevinde çalışan Kim Eun-Hee karakterini canlandırmaktadır. Ailesinin ortanca çocuğu ve ikinci kızıdır. İnsanlara kolayca güvenmesine neden olan hassas bir kalbe sahiptir ve insanlara karşı çok düşünceli olduğu için ona 'danışma merkezi' lakabını takmışlardır. Bir gün, huzurlu ailesini sarsan bir olayla karşı karşıya kalır.Choo Ja-Hyun dizide Kim Eun-Hee’nin (Han Ye-Ri) ablası olan Kim Eun-Joo karakterini canlandırmaktadır. Ailesinin ilk çocuğudur. Prestijli bir üniversiteden mezun eski bir avukattır. Şimdi, sadece normal bir evlilik hayatı isteyen bir ev hanımıdır. Sorunlarını kimseyle paylaşmayan, gururlu, akılcı ve mantıksal birisidir. Babası dışında, ailesindeki herkese soğuk davranmaktadır. Evlendikten sonra kocasından ve ailesinden uzaklaştığını ve bir şeylerin gerçekten değiştiğini fark eder.Kim Ji-Suk dizide Kim Eun-Hee’nin (Han Ye-Ri) üniversiteden arkadaşı olan Park Chan-Hyuk karakterini canlandırmaktadır. Ebeveynleri sayesinde, kutusunun dışına çıkabilmiş, geleneklerine bağlı olmayan ve insanların duygularını oldukça iyi bir şekilde gözlemlemeyi başaran birisi olmuştur. Kim Eun-Hee’nin ailesinden biri gibidir ve onun romantik ilişkilerinde akıl hocalığı yapmaya oldukça isteklidir. Hayali bir fotoğrafçı olmaktı. Ancak, çok gerçekçi bir olduğu için bu hayalinden vazgeçer ve kendi kurduğı 'Golden Goose Media' adlı şirketin yöneticiliğini yapmaya başlar.Jung Jin-Young dizide Kim Eun-Hee’nin (Han Ye-Ri) babası olan Kim Sang-Shik karakterini canlandırmaktadır. Bir kamyon şoförlüğü yaparak ailesini geçindirmeye çalışmaktadır.Shin Jae-Ha dizide Kim Eun-Hee’nin (Han Ye-Ri) erkek kardeşi olan Kim Ji-Woo karakterini canlandırmaktadır. Ailesinin en küçük ve tek erkek çocuğudur.Won Mi-Kyung dizide Kim Eun-Hee’nin (Han Ye-Ri) annesi olan Lee Jin-Suk karakterini canlandırmaktadır. 3 çocuk annesidir.Shin Dong-Wook dizide bir yayın şirketinde ekip lideri olarak çalışan Im Gun-Joo karakterini canlandırmaktadır.
 • 2020
 • 94
 • 0
The King 2 Hearts
İncele
The King 2 Hearts
Güney Kore, normalde başkanlık sistemiyle yönetilen bir Cumhuriyet’tir ancak dizide monarşik bir yönetimle yönetilen bir ülke olarak kurgulanmış.Güney Kore’nin kral veliahtı Jae-Ha, başına buyruk sorumsuz biridir.Kim Hang-Ah ise Kuzey Kore askeri birlik eğitmenidir.Onun ciddi bir yapısı vardır.İki devlet arasında barış oluşması için bu iki zıt karakterin evlenmeleri uygun görülür.Başlarda uyum sağlayamasalar da zaman içerisinde birbirlerine aşık olacaklardır.
 • 2020
 • 60
 • IMDb 7.6
 • 117
 • 0
Beethoven Virus
İncele
Beethoven Virus
Kang Gun Woo, 40 yaşını geçmiş bir müzisyendir.Yıllar boyunca çeşitli orkestralarda şeflik yapan Kang Gun Woo, narsist bir kişiliğe sahiptir.Yanlızca kendi doğrularına inanan ve başka fikirlere tamamen kapalı yapısından dolayı çevresince pek sevilen biri değildir.O, başarılı bir viyolonist ve bir trompetçi Du Ru Mi ile tanışınca aralarında beklenmedik bir ilişki meydana gelecektir.
 • 2020
 • 67
 • IMDb 7.2
 • 91
 • 0
The Emperor Owner of the Mask
İncele
The Emperor Owner of the Mask
Diğer ismiyle Ruler: Master of the Mask’ta hikaye Joseon Hanedanlığı Dönemi’nde geçiyor.En başında prens Lee Sun doğduğunda, gerçek kimliği güvenlik gereğince herkesten gizlenir ve yerine başka sahte bir prens hanedanlıkta yer alır.Ülkenin yeni kralı olacak kişi Lee Sun, Kral olan babasının ülkeyi yönetirken yaptığı yanlışlardan büyük dersler çıkarmış ve kendi doğrularını oluşturmuştur.Ancak taht kendi yerine getirilmiş sahte bir prensin elindedir.O, hakkı olanı geri almaya çalışırken diğer yandan da ülkenin su kanallarını güç için ele geçirmiş bir çeteye karşı da mücadele edecektir.
 • 2020
 • 35
 • IMDb 7.4
 • 100
 • 0
All About My Romance
İncele
All About My Romance
Kim Soo-Young, yargıçlık mesleğini yapmaktayken daha üst konumdaki makamlardan sürekli baskı görür ve istifa eder.Siyasete atılmaya karar veren Kim Soo-Young, sağ partiden meclis üyesi seçilir.No Min-Young ise o da Soo-Young gibi iyi eğitim görmüş ülkesini ve milletini seven biridir.Onun siyasi tercihi ise sol partiden yana olur.İkili, siyaset arenasında sürekli birbirleriyle ters düşer ve tartışma içerisine girerler.Ancak zamanla ikisi de birbirlerine karşı farklı hisler beslemeye başlar.
 • 2020
 • 60
 • IMDb 7
 • 106
 • 0
Arang and the Magistrate
İncele
Arang and the Magistrate
Arang, Miryang kentinde yaşayan iyi kalpli, güzel bir kızdır.Annesi veda etmiş olan Arang’a, yargıçlık yapan babası ve kötü kalpli dadısı bakıp büyütmüştür.Dadısı Arang’a kötülük yapmak için bir köle tutar ve ona tecavüz etmesini ister.Kölenin saldırısına karşılık verir ancak adam onu öldürür ve cesedini ormana atar.Bu olaydan sonra Arang’ın yargıç olan babası kızının bir adamla kaçtığına inanır ve büyük bir utançla mesleğini bırakır.Şehre her yeni gelen yargıç bu efsaneye göre Arang’ın hayaleti tarafından korkutulup kaçırılır.Bu yere yeni gelen yargıç Lee Eun-oh ise diğerleri gibi davranmaz Arang’ın hayaletine hak verir ve birlikte onu öldürenlerin peşine düşerler.
 • 2020
 • 65
 • IMDb 7.3
 • 111
 • 0
Tree With Deep Roots
İncele
Tree With Deep Roots
Tarih 1500’lü yıllara yaklaşırken Kral Lee Do, yönetimi oğluna devreder ancak bir türlü işlerden elini çekmez.O, ülkede yaşanan sorunları kan dökerek çözmekten çekinmeyen sert bir kraldır.Ancak yeni kral olan oğlu Yi Do hiç o yapıda biri değildir.Herzaman halkın yararına olacak şekilde çözümler üretmeyi amaçlayan iyi kalpli bir yapıya sahiptir.Bu sebeple, halka yeni bir alfabe getirmeyi amaçlar.Ancak bu, devletin içine sızmış ‘Gizli Kökler’ ismindeki derin örgütün hiç hoşuna gitmeyecektir.İyi seyirler diliyoruz.
 • 2020
 • 70
 • IMDb 8.9
 • 96
 • 0
Sweet Munchies
İncele
Sweet Munchies
Park Jin Sung, (Jung Il-Woo) müşterilerin içecek ve mezelerden istediklerini seçtikleri ve bu seçimleriyle eşleştirmek için yemekleri Park Jin Sung‘un kendisinin seçtiği garip bir gece restoranı işletmektedir. Amacı, lezzetli yemek ve mükemmel müşteri hizmetleri ile yemek yiyenlere sıcaklık ve rahatlık sağlamaktır. Müşterilerin yemeklerinin tadını çıkardığını görmek de ona büyük bir mutluluk vermektedir. Düzenli müşterilerinden birinin çağrısı üzerine Park, onu popülerliğe ve şöhrete yükseltecek “Midnight Snack Couple” adlı yeni bir TV gösterisine ev sahipliği yapar.Düzenli müşteri Kim Ah Jin (Kang Ji-Young) tutkulu bir yapımcıdır. Genellikle yüzünde bir gülümseme vardır ve her zaman parlak tarafa bakar. İyimserliği sadece yiyecek ve içme sevgisi ile eşleştirilir. Uzun yıllar üretim ekiplerinde bir ekip üyesi olarak çalıştıktan sonra, Park Jin Sung‘u TV şovunun sunucusu olmaya ikna ettiğinde nihayet bir yapımcı olarak mola vermiştir.Kang Tae Wan (Lee Hak-Joo) başarılı bir moda tasarımcısıdır. Kendi moda TV programına ev sahipliği yapıyor ve Park Jin Sung ve Kim Ah Jin‘i, Park için bir stilist olarak “Midnight Snack Couple” şova geldiğinde tanımaya başlıyor.Üçü birlikte çalıştıkça, sonunda atipik bir aşk üçgeni içinde yer alırlar.
 • 2020
 • 112
 • 0
Dinner Mate
İncele
Dinner Mate
Dizi, (Song Seung-Heon) bir adam ile bir kadının (Seo Ji-Hye) arasındaki karmaşık ilişkiyi konu almaktadır. Birbirlerini tanımayan bir adam ve bir kadın, bir restoranda akşam yemeği yiyebilmek için sırada bekler. Sıra onlara geldiğinde, çift oldukları konusunda bir yanlış anlaşılma olur ve aynı masaya otururlar. Böylece birlikte bir akşam yemeği yerler. Daha sonra, haftada bir araya gelerek birlikte akşam yemeği yemeğe başlarlar.Karakterleri:Song Seung-Heon dizide bir psikiyatrist olan Kim Hae-Kyung karakterini canlandırmaktadır. Hastalarını yaygın olmayan bir teknik ile tedavi etmektedir. Hastalarını birlikte yedikleri yemekler sırasında gözlemlemektedir ve onları dinlemektedir.Seo Ji-Hye dizide '2N Box' adlı bir youtube kanalının planlama ekibinde yer alan Woo Do-Hee karakterini canlandırmaktadır. İlk kez, 20’li yaşlarının başında birisi ile çıktıktan sonra kalbi çok kırılır ve artık kimseye karşı romantik duygular beslemez.Lee Ji-Hoon dizide serbest çalışan bir tıp gazetecisi olan Jung Jae-Hyuk karakterini canlandırmaktadır. Woo Do-Hee’nin (Seo Ji-Hye) üniversiteden arkadaşıdır ve üniversite yıllarında ikisinin romantik bir ilişkisi vardı. Ancak, mezuniyet sırasında, yurt dışına gideceği için ondan ayrılır. 5 yıl sonra, sadece Woo Do-Hee için geri döner.Son Na-Eun dizide bir fitness eğitmeni olan Jin No-Eul karakterini canlandırmaktadır. Çarpıcı bir görünüme sahip olduğu için sosyal medyada oldukça popülerdir. Kim Hae-Kyung’un (Song Seung-Heon) eski kız arkadaşıdır. Ne yaparsa yapsın, büyün hareketlerini anlayışla karşıladığı için kendisini sevmediğini ve bu yüzden kendisinden ayrıldığını düşünürdü. Ancak, Kim Hae-Kyung kadar iyi bir adam olmadığını fark ettiği zaman, onunla tekrar bir araya gelmek için elinden geleni yapmaya başlar.
 • 2020
 • 151
 • 0
GüneyKore dizilerinden oluşan binlerce kore dizi bölümünü sizlerle paylaşıyoruz.En kült kore dizilerinden en yeni kore dizilerine kadar tüm içerikleri bu kategoride bulabilirsiniz.
Dizilove.com site içerisinde binlerce dizi arşivini video paylaşım siteleri aracılığıyla paylaşmaktadır.Sitemizde yeni filmler, esk, kült filmler, yabancı dizi, kore dizileri, çin dizileri, türkçe anime, yerli diziler, televizyon programları gibi içerikler yer almaktadır.Siteye özel tasarlanmış video player sayesinde yabancı dizi izleyebilirisiniz.Dizilove.com responsive yani %100 mobil uyumludur ve tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır.Sitemizdeki reklam kotası, yanlızca site giderlerini karşılayacak şekilde sınırlandırılmıştır.Bu açıdan kore dizileri izlerken, anime izlerken, hint filmleri izlerken, film izlerken, yabanı dizi izlerken, tayvan dizileri izlerken rahatsız edici reklamlarla karşılaşmayacaksınız.Dizilove.com Beta aşamasındadır.Film ve dizi arşivimiz gün geçtikçe artmaktadır.