1. Men are Men

  Men are Men

  16 Bölüm

  Dizi, bekâr olarak bir hayat yaşamayı planlarken iki erkekten (Yoon Hyun-Min ve Seo Ji-Hoon) aşk itirafı alan ve bu konuda bocalayan bir kadının (Hwang Jung-Eum) etrafında dönmektedir. Karakterleri: Hwang Jung-Eum dizide webtoon planlama ekibinin lideri olan Seo Hyun-Joo karakterini canlandırmaktadır. Tam bir kariyer kadınıdır. Yoon Hyun-Min dizide bir ilaç şirketinin CEO'su olan Hwang Ji-Woo karakterini canlandırmaktadır. Soğuk bir kişiliğe sahip olmasına karşın mükemmel bir iş yeteneğine sahiptir. Seo Ji-Hoon dizide popüler bir webtoon yazarı olan Park Do-Gyeom karakterini canlandırmaktadır. Oldukça sosyal bir insandır. O ve Seo Hyun-Joo (Hwang Jung-Eum) kardeş gibi büyümüştür. Ancak uzun süredir, Seo Hyun-Joo'ya karşı romantik hisler beslemektedir. Choi Myoung-Gil dizide Sejong Tıp Vakfı'nın müdürü olan Kim Sun-Hee karakterini canlandırmaktadır. Jo Woo-Ri dizide Kim Sun-Hee’nin kızı (Choi Myoung-Gil) olan Han Seo-Yoon karakterini canlandırmaktadır.
  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

      177

  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Tür: Kore Dizileri
  •  Orjinal Adı: 그놈이 그놈이다
  •  İlk Yayın Tarihi: 06.07.2020
  •  Web Sitesi: http://program.kbs.co.kr/2tv/drama/mister/
  •  Kanal: KBS2
 1. En iyi komedi filmleri – Komedi film önerileri
    1 sene Önce   414
  En iyi komedi filmleri – Komedi film önerileri En güzel komedi filmleri merak ediyor ve komedi film önerileri arıyorsan, en iyi yabancı komedi filmleri de içeren en iyi komedi filmleri yazısı tam senlik!
Background
Yorum Alanı
Dizilove.com site içerisinde binlerce dizi arşivini video paylaşım siteleri aracılığıyla paylaşmaktadır.Sitemizde yeni filmler, esk, kült filmler, yabancı dizi, kore dizileri, çin dizileri, türkçe anime, yerli diziler, televizyon programları gibi içerikler yer almaktadır.Siteye özel tasarlanmış video player sayesinde yabancı dizi izleyebilirisiniz.Dizilove.com responsive yani %100 mobil uyumludur ve tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır.Sitemizdeki reklam kotası, yanlızca site giderlerini karşılayacak şekilde sınırlandırılmıştır.Bu açıdan kore dizileri izlerken, anime izlerken, hint filmleri izlerken, film izlerken, yabanı dizi izlerken, tayvan dizileri izlerken rahatsız edici reklamlarla karşılaşmayacaksınız.Dizilove.com Beta aşamasındadır.Film ve dizi arşivimiz gün geçtikçe artmaktadır.