1. Was It Love? 10. Bölüm

  Was It Love? 10. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    65

 1. Was It Love?

  Was It Love?

  16 Bölüm

      121

  Dizi, uzun süredir, romantik ilişkisi olamamış bekâr bir annenin (Song Ji-Hyo), hayatına dört adamın girmesini ve sonrasında yaşanan olayları konu almaktadır. Bu dört adamdan biri; kötü ama çekici (Son Ho-Jun), diğeri; acınacak halde ama zengin (Song Jong-Ho), bir diğeri; ürkütücü ama çekici (Kim Min-Jun) ve son olarak diğeri; daha toy ama oldukça yakışıklıdır (Koo Ja-Sung). Song Ji-Hyo dizide bir film şirketinde yapımcı olarak çalışan No Ae-Jung karakterini canlandırmaktadır. Bekâr bir annedir ve son 14 yıldır hiç sevgilisi olmamıştır. Kendisini çocuğuna ve mesleğine adamıştır, ta ki hayatına dört farklı adam girene kadar. Son Ho-Jun dizide ünlü bir yazar olan Oh Dae-O karakterini canlandırmaktadır. Kaleme aldığı kitaplar her zaman 'en çok satanlar' listesine girmektedir. Bunun yanı sıra Hollywood filmleri için senaryo yazmaktadır. Gerçek kişiliğini herkesten saklayan; kötü ama çekici birisidir. Song Jong-Ho dizide popüler bir oyuncu olan Ryu Jin karakterini canlandırmaktadır. Üniversite yıllarında, oldukça gelecek vaat eden biri olduğu için ondan 'bir sonraki Bae Yong-Joon' olarak bahsedilirdi ve şimdi 'ulusun en iyi erkek arkadaşı' olarak yükselen bir oyuncudur. Ayrıca, acınacak halde ama zengin birisidir. Koo Ja-Sung dizide bir okulda Beden Eğitimi öğretmeni olarak çalışan Oh Yeon-Woo karakterini canlandırmaktadır. Görünümü ve gülüşü ile okulunun en popüler öğretmenidir. Daha toy ama oldukça yakışıklı birisidir. Kim Min-Jun dizide eskiden bir gangster olan Koo Pa-Do karakterini canlandırmaktadır. Şimdi, 'Nine Capital' adlı bir finans şirketinin CEO’sudur. Gangster dünyasının 'Robin Hood'u olarak anılırken, o her şeyi geride bırakarak temiz bir sayfa açmıştır. Ürkütücü ama çekici birisidir. Dasom dizide popüler bir oyuncu olan Joo Ah-Rin karakterini canlandırmaktadır. Hayranları onu nezaketi ve melek gibi bir insan imajına sahip olduğu için çok sevmektedir. Ayrıca, giydiği ve kullandığı her şey hemen satılmaktadır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: 우리 사랑했을까
  •  İlk Yayın Tarihi: 08.07.2020
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Dizilove.com site içerisinde binlerce dizi arşivini video paylaşım siteleri aracılığıyla paylaşmaktadır.Sitemizde yeni filmler, esk, kült filmler, yabancı dizi, kore dizileri, çin dizileri, türkçe anime, yerli diziler, televizyon programları gibi içerikler yer almaktadır.Siteye özel tasarlanmış video player sayesinde yabancı dizi izleyebilirisiniz.Dizilove.com responsive yani %100 mobil uyumludur ve tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır.Sitemizdeki reklam kotası, yanlızca site giderlerini karşılayacak şekilde sınırlandırılmıştır.Bu açıdan kore dizileri izlerken, anime izlerken, hint filmleri izlerken, film izlerken, yabanı dizi izlerken, tayvan dizileri izlerken rahatsız edici reklamlarla karşılaşmayacaksınız.Dizilove.com Beta aşamasındadır.Film ve dizi arşivimiz gün geçtikçe artmaktadır.