1. The World Owes Me a First Love 10. Bölüm

  The World Owes Me a First Love 10. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    256

 1. The World Owes Me a First Love

  The World Owes Me a First Love

  IMDb : 7 24 Bölüm

      7   182

  Xing Yun, çocukluğundan beri çizim yapan biridir.Onun en büyük hayali bir oyun tasarımcısı olmaktır.Bu amaçla bir şirkette çalışmaya başlar.Şirketin patronu Xia Ke, varlıklı bir aileden gelmektedir.O, ailesinden gelen maddi ve manevi bütün olanakları reddederek bu şirketi kurmuştur.İyi bir görünüme ve başarılı bir kariyere sahip olmasına rağmen Xia Ke, iyi bir patron değildir.Çalışanlarına karşı dediğim dedik bir tavırdadır.Şirkete Xing Yun geldikten sonra ikili sürekli tatlı sert bir çatışma içerisine gireceklerdir.İyi seyirler.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: 世界欠我一个初恋
  •  İlk Yayın Tarihi: 23.02.2020
  •  Bölüm Süresi: 50 Dakika
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Kim Taehyung 22 Mayıs 2020 21:19:55

  mükemmel bir dizi çok güzel ilerliyor

Dizilove.com site içerisinde binlerce dizi arşivini video paylaşım siteleri aracılığıyla paylaşmaktadır.Sitemizde yeni filmler, esk, kült filmler, yabancı dizi, kore dizileri, çin dizileri, türkçe anime, yerli diziler, televizyon programları gibi içerikler yer almaktadır.Siteye özel tasarlanmış video player sayesinde yabancı dizi izleyebilirisiniz.Dizilove.com responsive yani %100 mobil uyumludur ve tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır.Sitemizdeki reklam kotası, yanlızca site giderlerini karşılayacak şekilde sınırlandırılmıştır.Bu açıdan kore dizileri izlerken, anime izlerken, hint filmleri izlerken, film izlerken, yabanı dizi izlerken, tayvan dizileri izlerken rahatsız edici reklamlarla karşılaşmayacaksınız.Dizilove.com Beta aşamasındadır.Film ve dizi arşivimiz gün geçtikçe artmaktadır.