1. The Search 1. Bölüm

  The Search 1. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    8

 1. The Search

  The Search

  2 Bölüm

      6

  Dizi, bir takım canavarların çevrelediği, askerden arındırılmış bir bölgede, bir arama ekibinin hayatta kalma ve kaçış mücadelesini konu almaktadır. Karakterleri: Jang Dong-Yoon dizide batı cephesi askeri karargâhına bağlı bir askeri köpek eğitimcisi olan Koo Dong-Jin karakterini canlandırmaktadır. Veterinerlik bölümünden mezundur ve belli bir süre Yaban Hayatı Kurtarma Merkezi’nde stajyerlik yapmış birisidir. Bağımsız bir göreve çıktığı sırasında, sorumlu olduğu bir askeri köpek ortadan kaybolur ve onu aramaya çıktığında ise bir canavar ile karşılaşır. Krystal dizide elit bir askeri memur olan Teğmen Son Ye-Rim karakterini canlandırmaktadır. Onun doğumunun arkasında bir sır yatmaktadır. Eskiden, Yedek Subayların Eğitim Birliği’nde görev almaktaydı. Şimdi ise batı cephesi askeri karargâhı tarafından doğrudan kontrol edilen kimyasal, biyolojik ve radyolojik savaş biriminin operasyon görevlisi olarak görev almaktadır. Olağanüstü bir dayanma gücüne ve zekâya sahiptir. Bu yüzden, her şeyi, her şekilde kazanma hırsı ile yanıp tutuşan birisidir. Yoon Park dizide elit bir askeri memur olan Song Min-Kyu karakterini canlandırmaktadır. Arama ekibinin lideri olmak için gönüllü olur. Üstleri tarafından kontrol edilemeyen ve genellikle takımını tehlikeye sokan bir liderdir. Moon Jung-Hee dizide askeri yedek kuvvetlerinin bir üyesi olan Kim Da-Jung karakterini canlandırmaktadır. Bir zamanlar, terörle mücadeleden sorumlu bir özel kuvvetler ekibinin başıydı. Şimdi, DMZ Memorial Hall'da bir tur rehberi olarak görev almaktadır. Sivil kontrol hattının yakınında ailesiyle sakin bir yaşam sürmek istemektedir. Ancak, beklenmedik bir şekilde arama ekibine katılması teklif edilir. Lee Hyun-Wook dizide bir askeri memur olan Lee Joon-Sung karakterini canlandırmaktadır. Gerçek bir askerin zihnine sahiptir. Arama ekibinde, takım lideri yardımcısı olarak yer alır ve zaman zaman aşırı durumlar meydana gelmeye başladığında, Song Min-Kyu (Yoon Park) ile çatışır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: 써치
  •  İlk Yayın Tarihi: 17.10.2020
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Dizilove.com site içerisinde binlerce dizi arşivini video paylaşım siteleri aracılığıyla paylaşmaktadır.Sitemizde yeni filmler, esk, kült filmler, yabancı dizi, kore dizileri, çin dizileri, türkçe anime, yerli diziler, televizyon programları gibi içerikler yer almaktadır.Siteye özel tasarlanmış video player sayesinde yabancı dizi izleyebilirisiniz.Dizilove.com responsive yani %100 mobil uyumludur ve tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır.Sitemizdeki reklam kotası, yanlızca site giderlerini karşılayacak şekilde sınırlandırılmıştır.Bu açıdan kore dizileri izlerken, anime izlerken, hint filmleri izlerken, film izlerken, yabanı dizi izlerken, tayvan dizileri izlerken rahatsız edici reklamlarla karşılaşmayacaksınız.Dizilove.com Beta aşamasındadır.Film ve dizi arşivimiz gün geçtikçe artmaktadır.