1. The Love Equations 16. Bölüm

  The Love Equations 16. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  9.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    115

 1. The Love Equations

  The Love Equations

  IMDb : 8 27 Bölüm

      8   283

  Sevimli ve kabarcıklı olan Zhou Xiao, akranları arasında bir favori. Dedektif romanları tutkusu olan bir üniversite edebiyatı öğrencisi, günlerini en sevdiği gizemlerin sayfalarında kaybolarak geçirir, her zaman bir sonraki adımın ne olduğunu bulmak için istekli olur. Bu tür hikayelere bu kadar özverili bir sevgiyle, kendini üniversitenin adli bilim dallarından birine düştüğünde sürpriz olmaz. Adli tıp bölümünde ciddi bir şekilde adanmış bir öğrenci olan Zhao Fanzhou'nun çalışmaları dışında herhangi biri ya da herhangi bir şey için çok az zamanı var. Soğuk ve müstakil, herkesin aşık olmasını beklediği son kişidir. Ama Zhou Xiao ile tanıştığında, tam olarak böyle olur. Birçok cazibesine hayran kalmış, ikisinin çift olması uzun sürmüyor. Ama hiçbir şey sonsuza kadar sürmez. Sonunda ayrı yollarına gidiyorlar, kısa ama mutlu aşk hikayeleri bitti gibi görünüyor. Yoksa öyle mi? Kader ikisini bir araya getirdiğinde, hayallerine hem kariyerlerinde hem de aşık olarak ulaşmanın mümkün olup olmadığını merak ediyorlar.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: 致我们甜甜的小美满
  •  İlk Yayın Tarihi: 10.04.2020
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Web Sitesi: https://v.qq.com/detail/m/mzc002001pvxwzy.html
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Dizilove.com site içerisinde binlerce dizi arşivini video paylaşım siteleri aracılığıyla paylaşmaktadır.Sitemizde yeni filmler, esk, kült filmler, yabancı dizi, kore dizileri, çin dizileri, türkçe anime, yerli diziler, televizyon programları gibi içerikler yer almaktadır.Siteye özel tasarlanmış video player sayesinde yabancı dizi izleyebilirisiniz.Dizilove.com responsive yani %100 mobil uyumludur ve tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır.Sitemizdeki reklam kotası, yanlızca site giderlerini karşılayacak şekilde sınırlandırılmıştır.Bu açıdan kore dizileri izlerken, anime izlerken, hint filmleri izlerken, film izlerken, yabanı dizi izlerken, tayvan dizileri izlerken rahatsız edici reklamlarla karşılaşmayacaksınız.Dizilove.com Beta aşamasındadır.Film ve dizi arşivimiz gün geçtikçe artmaktadır.