1. The King: Eternal Monarch 11. Bölüm

  The King: Eternal Monarch 11. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  7.9
  ( Toplamda 6 oy verildi. )

    235

 1. The King: Eternal Monarch

  The King: Eternal Monarch

  IMDb : 10 14 Bölüm

      10   607

  Dizi, iki farklı paralel dünyada geçmektedir. İnsanların dünyasında serbest kalan şeytan diğer bir paralel dünyaya geçiş yapmaya çalışmaktadır. Buna karşılık olarak Kore İmparatoru Lee Gon (Lee Min-Ho) paralel dünyaya açılan kapıları kapalı tutmaya çalışır. Bir diğer paralel dünyada, Güney Kore Cumhuriyeti’nde yaşayan Dedektif Jung Tae-Eul (Kim Go-Eun) insanların ve sevdiklerinin hayatlarını korumaya çalışır. Lee Min-Ho dizide Kore İmparatoru olan Lee Gon karakterini canlandırmaktadır. Kim Go-Eun dizide Jung Tae-Eul ve Luna adlarında iki farklı karakteri canlandırmaktadır. Jung Tae-Eul, Güney Kore Cumhuriyeti’nde bir dedektiftir. Luna Kore İmparatorluğu’nda bir suçludur. Woo Do-Hwan dizide Jo Eun-Seob ve Jo Young adlarında iki farklı karakteri canlandırmaktadır. Jo Eun-Seob karakteri, Güney Kore Cumhuriyeti’nde, sıradan bir kamu hizmeti çalışanıdır. Jo Young karakteri, Kore İmparatorluğu’nda, İmparator Lee Gon'un (Lee Min-Ho) korumasıdır. Jung Eun-Chae dizide Kore İmparatorluğu’nda, monarşinin en genç kadın Başbakanı olan Gu Seo-Ryung karakteri canlandırmaktadır. Başarı odaklı birisidir ve başarıya ulaşmak için yapamayacağı bir şey yoktur. Lee Gon (Lee Min-Ho) ve Jung Tae-Eul’un (Kim Go-Eun) arasındaki gerilimi artırmakta ve Lee Gon’un hedefini belirlemesinde önemli bir rol oynamaktadır. Kim Kyung-Nam dizide Güney Kore Cumhuriyeti’nde bir dedektif olan Kang Shin-Jae karakteri canlandırmaktadır. Dedektif Jung Tae-Eul (Kim Go-Eun) ile birlikte çalışmaktadır. Babası küçük bir işletmeyi yürütürken zimmete para geçirdiği için tutuklanır. O zamandan bu yana başka biri olarak yaşamaya başlar. Devamlı gördüğü kâbuslar nedeniyle acı içinde yaşamaktadır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: 더 킹: 영원의 군주
  •  İlk Yayın Tarihi: 17.04.2020
  •  Web Sitesi: https://programs.sbs.co.kr/drama/theking/
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 6 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    jassy 17 Mayıs 2020 11:57:01

  heyecanli bitirdiler. son bolum cok iyiydi fragman ateşledi olayi. iple cekiyorum

 2. avatar
    Wowwow 18 Mayıs 2020 18:37:44

  Çok heyecanlı bitti gerçekten fragman ateş ediyor sabırsızlıkla yeni bölümü ve çevirisini bekliyorum.bu arada yeni bölüm hangi gün atılıyor.

 3. avatar
    ASDFSD 22 Mayıs 2020 03:07:29

  Her cumartesi ve pazar atılıyor bölümler galiba. bu cmt:11. bölüm pazar:12. bölüm atılıcak bnce

 4. avatar
    Ajajajajja 23 Mayıs 2020 00:11:15

  Alt yazı ne zamn gelirr

 5. avatar
    Jiminshiii 29 Mayıs 2020 19:51:56

  Vavvvvvvv son kısıma bayıldım yaaa bu nasıl biseydir arkadaş “kore Krallığının kraliçesi o ” koruyun onu muhteşem di gerçekten hwasa nin söylediği ost a da bayılıyorum bu kadar güzel olamaz

 6. avatar
    Glsm 1 Haziran 2020 18:31:36

  Tek kelimeyle muhteşem olmuş

Dizilove.com site içerisinde binlerce dizi arşivini video paylaşım siteleri aracılığıyla paylaşmaktadır.Sitemizde yeni filmler, esk, kült filmler, yabancı dizi, kore dizileri, çin dizileri, türkçe anime, yerli diziler, televizyon programları gibi içerikler yer almaktadır.Siteye özel tasarlanmış video player sayesinde yabancı dizi izleyebilirisiniz.Dizilove.com responsive yani %100 mobil uyumludur ve tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır.Sitemizdeki reklam kotası, yanlızca site giderlerini karşılayacak şekilde sınırlandırılmıştır.Bu açıdan kore dizileri izlerken, anime izlerken, hint filmleri izlerken, film izlerken, yabanı dizi izlerken, tayvan dizileri izlerken rahatsız edici reklamlarla karşılaşmayacaksınız.Dizilove.com Beta aşamasındadır.Film ve dizi arşivimiz gün geçtikçe artmaktadır.