1. Tell Me a Story 2. Sezon  -  10. Bölüm

  Tell Me a Story 2. Sezon 10. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    159

  Tell Me a Story 2. Sezon 10. Bölüm izle
 1. Tell Me a Story

  Tell Me a Story

  IMDb : 6.9 2 Sezon20 Bölüm

      6.9   227

  Tell Me a Story’nin ana hikayesi dünyanın bilindik ve sevilen masallarının yeniden yorumlanması üzerine kurulu. Modern zamanda ve New York’tayız. İlk sezonun merkezindeki masallar Üç Küçük Domuzcuk, Kırmızı Başlıklı Kız ve Hansel ile Gretel. Dizideki karakterler üzerinden aşk, intikam, cinayet, kayıp ve hırs gibi konuları işliyorlar. Buradan sonrasında masallar üzerinden ana karakterlere geçiş yaparsak: Üç Küçük Domuzcuk (The Three Little Pigs) Bir restoran işleten Jordan (James Wolk), uzun süredir birlikte olduğu sevgilisi Beth’le evlenmeye karar verir ve birlikte yüzük bakmaya bir kuyumcuya giderler. Tam da bu sırada içeriye domuz maskeli üç kişi girerek dükkanı soymaya kalkar. Ancak soygun sırasında beklenmedik bir problem çıkar ve Beth vurularak hayatını kaybeder. Bunun üzerine polis soruşturma başlatsa da gösterilen ilerlemeden memnun olmayan Jordan kendi araştırmasına başlar. Aradığı kişiler Sam Powell (Dorian Crossmond Missick), Mitch Longo (Michael Raymond-James) ve kardeşi Eddie Longo (Paul Wesley)’dur. Mitch, işçi sınıfından bir adam. Elde ettiği gelir ailesini geçindirmeye yetmediğinden arada kardeşiyle bazı işler çeviriyor. Barmenlik yapan Eddie ise kuyumcu soygununu uyuşturucu bağımlılığından gelen borcu ödemek için kabul ediyor. Jordan’ın öncelikli hedefi daha kolay ulaşabildiği Eddie olunca bu kısmın hikayesi ağırlıklı olarak Eddie ve Jordan üzerinden yürüyor. Kırmızı Başlıklı Kız (Little Red Riding Hood) Annesini kaybettiğinden beri asi bir genç kız haline gelen Kayla Powell (Danielle Campbell), babası Tim’le (Sam Jaeger) birlikte New York’a taşınır ve birlikte büyükannesi Colleen’in (Kim Cattrall) evine yerleşirler. Böylece mecburen yeni bir hayata başlaması gerekir. Kayla, yeni okulundaki kişiler sayesinde gittiği barda Nick Sullivan (Billy Magnussen) isminde bir adamla tanışır ve yakınlaşır. Ertesi günse Nick’in Kayla’nın yeni öğretmenlerinden birisi olduğu ve geçiçi öğretmen olarak okuluna geldiği ortaya çıkar. Hansel ile Gretel (Hansel and Gretel) Gabe Perez (Davi Santos), uyuşturucu problemi olan ve arkadaşı Billy’yle yaşayan bir gençtir. Onun sayesinde gittiği otel odasında bir partide kazayla birisinin ölümüne sebep olur. Bunun üzerine kardeşi Hannah’dan (Dania Ramirez) yardım ister. Hannah, ailesiyle bazı problemleri olan eski bir ordu mensubudur. Gabe’e yardım etmesiyle iki kardeş kendilerini daha büyük bir tehlikenin içinde bulurlar.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Tell Me a Story
  •  İlk Yayın Tarihi: 12.12.2019
  •  Bölüm Süresi: 50 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.cbs.com/shows/tell-me-a-story/
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Dizilove.com site içerisinde binlerce dizi arşivini video paylaşım siteleri aracılığıyla paylaşmaktadır.Sitemizde yeni filmler, esk, kült filmler, yabancı dizi, kore dizileri, çin dizileri, türkçe anime, yerli diziler, televizyon programları gibi içerikler yer almaktadır.Siteye özel tasarlanmış video player sayesinde yabancı dizi izleyebilirisiniz.Dizilove.com responsive yani %100 mobil uyumludur ve tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır.Sitemizdeki reklam kotası, yanlızca site giderlerini karşılayacak şekilde sınırlandırılmıştır.Bu açıdan kore dizileri izlerken, anime izlerken, hint filmleri izlerken, film izlerken, yabanı dizi izlerken, tayvan dizileri izlerken rahatsız edici reklamlarla karşılaşmayacaksınız.Dizilove.com Beta aşamasındadır.Film ve dizi arşivimiz gün geçtikçe artmaktadır.