1. Sweet Munchies 6. Bölüm

  Sweet Munchies 6. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    73

 1. Sweet Munchies

  Sweet Munchies

  12 Bölüm

      113

  Park Jin Sung, (Jung Il-Woo) müşterilerin içecek ve mezelerden istediklerini seçtikleri ve bu seçimleriyle eşleştirmek için yemekleri Park Jin Sung‘un kendisinin seçtiği garip bir gece restoranı işletmektedir. Amacı, lezzetli yemek ve mükemmel müşteri hizmetleri ile yemek yiyenlere sıcaklık ve rahatlık sağlamaktır. Müşterilerin yemeklerinin tadını çıkardığını görmek de ona büyük bir mutluluk vermektedir. Düzenli müşterilerinden birinin çağrısı üzerine Park, onu popülerliğe ve şöhrete yükseltecek “Midnight Snack Couple” adlı yeni bir TV gösterisine ev sahipliği yapar. Düzenli müşteri Kim Ah Jin (Kang Ji-Young) tutkulu bir yapımcıdır. Genellikle yüzünde bir gülümseme vardır ve her zaman parlak tarafa bakar. İyimserliği sadece yiyecek ve içme sevgisi ile eşleştirilir. Uzun yıllar üretim ekiplerinde bir ekip üyesi olarak çalıştıktan sonra, Park Jin Sung‘u TV şovunun sunucusu olmaya ikna ettiğinde nihayet bir yapımcı olarak mola vermiştir. Kang Tae Wan (Lee Hak-Joo) başarılı bir moda tasarımcısıdır. Kendi moda TV programına ev sahipliği yapıyor ve Park Jin Sung ve Kim Ah Jin‘i, Park için bir stilist olarak “Midnight Snack Couple” şova geldiğinde tanımaya başlıyor. Üçü birlikte çalıştıkça, sonunda atipik bir aşk üçgeni içinde yer alırlar.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: 야식남녀
  •  İlk Yayın Tarihi: 25.05.2020
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Dizilove.com site içerisinde binlerce dizi arşivini video paylaşım siteleri aracılığıyla paylaşmaktadır.Sitemizde yeni filmler, esk, kült filmler, yabancı dizi, kore dizileri, çin dizileri, türkçe anime, yerli diziler, televizyon programları gibi içerikler yer almaktadır.Siteye özel tasarlanmış video player sayesinde yabancı dizi izleyebilirisiniz.Dizilove.com responsive yani %100 mobil uyumludur ve tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır.Sitemizdeki reklam kotası, yanlızca site giderlerini karşılayacak şekilde sınırlandırılmıştır.Bu açıdan kore dizileri izlerken, anime izlerken, hint filmleri izlerken, film izlerken, yabanı dizi izlerken, tayvan dizileri izlerken rahatsız edici reklamlarla karşılaşmayacaksınız.Dizilove.com Beta aşamasındadır.Film ve dizi arşivimiz gün geçtikçe artmaktadır.