1. Start-Up 1. Bölüm

  Start-Up 1. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  9.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    90

 1. Start-Up

  Start-Up

  15 Bölüm

      95

  Dizi, şirketlerinin, geleceğin 'Google'u ve 'Amazon'u olmasını hayal eden ancak bu konuda hiçte umut vaat etmeyen iki farklı kişinin etrafında dönmektedir. Aynı hayalin peşinden koşan bu ikili bir gün karşılaşır ve birbirlerine destek olup, birlikte işlerini geliştirirler. Suzy dizide Steve Jobs (Apple Computer, Inc.'ın kurucu ortaklarından) gibi biri olmayı hayal eden Seo Dal-Mi karakterini canlandırmaktadır. Kendi şirketini kurabilmesi için 90 bin dolara ihtiyacı vardır. Bu yüzden, üniversiteyi bırakır ve çeşitli yarı-zamanlı işlerde çalışmaya başlar. Nam Joo-Hyuk dizide 'Samsan Tech'in kurucusu olan Nam Do-San karakterini canlandırmaktadır. 15 yıl önce, Matematik Olimpiyatları’nın 'en genç kazananı' unvanına sahipti ve ailesinin gurur kaynağıydı. Ancak, 2 yıl önce, arkadaşları ile birlikte kurduğu şirket içler acısı bir durumdadır. Bir gün, aynı hayali paylaştığı Seo Dal-Mi’nin (Suzy) ile karşılaşır. Seo Dal-Mi onu ilk aşkı olduğunu zanneder. Nam Do-San, bu yanlış anlaşılmayı gerçeğe dönüştürmek umuduyla bir başlangıç yapmaya karar verir. Kim Sun-Ho dizide SH Girişim Yatırım Firması’nın en iyi takım lideri olan Han Ji-Pyeong karakterini canlandırmaktadır. Borçlarını ödemek için bir start-up şirketinde çalışmaya başlamıştır. Şaşırtıcı derecede olan yatırım becerileri ve sivri dili sayesinde oba 'Yatırımların Gordan Ramsay’ı' lakabı takılmıştır. Çoğu kişiyle sivri dilli konuşmasına karşın geçmişte ona büyük bir iyilik yapan özel bir insana herkesten daha iyi davranmaktadır. Kang Han-Na dizide toplumun saygı duyduğu her şeye sahip bir CEO olan Won In-Jae karakterini canlandırmaktadır. İyi bir eğitim geçmişine, iyi bir görünüşe sahip zengin birisidir. Aynı zamanda varlıklı bir aileden gelmektedir. İkinci nesil bir chaeboldur. Ancak bu onu bir zayıflık olarak görmektedir. Kendi başına başarılı olabilmek ve yetenekleri ile tanınmak için elinden gelen her şeyi yapmaktadır. Ancak babası tarafından kullanılıp bir kenara atılır. Babasının satranç tahtasında atılabilecek bir taş olmayı bırakmak için kendine yeni bir başlangıç yapar.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: 스타트업
  •  İlk Yayın Tarihi: 17.10.2020
  •  Web Sitesi: http://program.tving.com/tvn/startup
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Dizilove.com site içerisinde binlerce dizi arşivini video paylaşım siteleri aracılığıyla paylaşmaktadır.Sitemizde yeni filmler, esk, kült filmler, yabancı dizi, kore dizileri, çin dizileri, türkçe anime, yerli diziler, televizyon programları gibi içerikler yer almaktadır.Siteye özel tasarlanmış video player sayesinde yabancı dizi izleyebilirisiniz.Dizilove.com responsive yani %100 mobil uyumludur ve tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır.Sitemizdeki reklam kotası, yanlızca site giderlerini karşılayacak şekilde sınırlandırılmıştır.Bu açıdan kore dizileri izlerken, anime izlerken, hint filmleri izlerken, film izlerken, yabanı dizi izlerken, tayvan dizileri izlerken rahatsız edici reklamlarla karşılaşmayacaksınız.Dizilove.com Beta aşamasındadır.Film ve dizi arşivimiz gün geçtikçe artmaktadır.