1. ST Aka to Shiro no Sousa File 6. Bölüm

  ST Aka to Shiro no Sousa File 6. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    73

 1. ST Aka to Shiro no Sousa File

  ST Aka to Shiro no Sousa File

  11 Bölüm

      173

  ST (Bilimsel Vazife Güçleri) takımı alanında başarılı uzman kişilerden oluşan bir ekiptir.Ancak herbirinin farklı özellikleri vardır.Ekibin lideri, kendini herzaman geri planda tutsada Akagi’dir.Görevi olayları analiz etmektir.Yurine ise takım içerisindeki iletişimi sağlamaktadır aynı zamanda zorlu anlaşmaları yönetmek ve gerçekleştirmek onun uzmanlık alanıdır.Bir suç olayı yaşanır ve cinayet vakaları gerçekleşir.Bu konuya yaklaşırken polis departmanı ile ST tam bir fikir zıtlığı içerisine girerler.Akagi ve Yurine’nin önderliğinde ekip, yaşanan olayları çözmek için soruşturmayı derinleştirirler.İyi seyirler dileriz..
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: ST 赤と白の捜査ファイル
  •  İlk Yayın Tarihi: 20.05.2020
  •  Web Sitesi: http://www.ntv.co.jp/st/
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Dizilove.com site içerisinde binlerce dizi arşivini video paylaşım siteleri aracılığıyla paylaşmaktadır.Sitemizde yeni filmler, esk, kült filmler, yabancı dizi, kore dizileri, çin dizileri, türkçe anime, yerli diziler, televizyon programları gibi içerikler yer almaktadır.Siteye özel tasarlanmış video player sayesinde yabancı dizi izleyebilirisiniz.Dizilove.com responsive yani %100 mobil uyumludur ve tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır.Sitemizdeki reklam kotası, yanlızca site giderlerini karşılayacak şekilde sınırlandırılmıştır.Bu açıdan kore dizileri izlerken, anime izlerken, hint filmleri izlerken, film izlerken, yabanı dizi izlerken, tayvan dizileri izlerken rahatsız edici reklamlarla karşılaşmayacaksınız.Dizilove.com Beta aşamasındadır.Film ve dizi arşivimiz gün geçtikçe artmaktadır.