1. Soul Mechanic 11 ve 12. Bölüm

  Soul Mechanic 11 ve 12. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    35

 1. Soul Mechanic

  Soul Mechanic

  8 Bölüm

      83

  Dizi, insanların duygusal yaralarını iyileştirmeye çalışan bir grup psikiyatristin etrafında dönmektedir. Shin Ha-Kyun dizide bir hastanede psikiyatrist olarak çalışan Lee Shi-Joon karakterini canlandırmaktadır. İşini büyük bir tutku ile yapan ve hastalarını iyileştirmek için ne gerekiyorsa yapmaya istekli bir doktordur. Dünyadaki en sevdiği ve en iyi yaptığı şey hastalarını tedavi etmektir. Jung So-Min dizide yükselen bir müzikal oyuncu olan Han Woo-Joo karakterini canlandırmaktadır. Mesleğini seven ve adalet duygusu oldukça güçlü olan dürüst birisidir. Ancak, ani sinir krizleri geçirmektedir ve tutku dolu bir insan olabilmek için gerçekten neyi sevip sevmediğini, gerçek benliğini bulmaya çalışmaktadır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: 영혼수선공
  •  İlk Yayın Tarihi: 06.05.2020
  •  Bölüm Süresi: 35 Dakika
  •  Web Sitesi: http://program.kbs.co.kr/2tv/drama/fixyou/pc/index.html
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Dizilove.com site içerisinde binlerce dizi arşivini video paylaşım siteleri aracılığıyla paylaşmaktadır.Sitemizde yeni filmler, esk, kült filmler, yabancı dizi, kore dizileri, çin dizileri, türkçe anime, yerli diziler, televizyon programları gibi içerikler yer almaktadır.Siteye özel tasarlanmış video player sayesinde yabancı dizi izleyebilirisiniz.Dizilove.com responsive yani %100 mobil uyumludur ve tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır.Sitemizdeki reklam kotası, yanlızca site giderlerini karşılayacak şekilde sınırlandırılmıştır.Bu açıdan kore dizileri izlerken, anime izlerken, hint filmleri izlerken, film izlerken, yabanı dizi izlerken, tayvan dizileri izlerken rahatsız edici reklamlarla karşılaşmayacaksınız.Dizilove.com Beta aşamasındadır.Film ve dizi arşivimiz gün geçtikçe artmaktadır.