1. Secret Forest 2. Sezon  -  12. Bölüm

  Secret Forest 2. Sezon 12. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    31

 1. Secret Forest

  Secret Forest

  IMDb : 8.6 2 Sezon32 Bölüm

      8.6   180

  Dizi için Güney Kore’nin Behzat Ç.’si diyebiliriz. Hwang Shi Mok adında rasyonel bir savcı var başrolde. Savcı, bulunduğu savcılıkta yolsuzluk yapmayan tek savcıdır. Kendini de sürekli yalnız hisseder. Çocukken beyin ameliyatı geçiren savcı Hwang Shi Mok’un beyni anormal bir şekilde gelişmiştir. Bu yüzden sürekli empati kaybı, sosyal beceri eksikliği, sese karşı duyarlılık gibi problemler yaşamaktadır. Bir gün bir cinayet polisi Teğmen Han Yeo Jin ile tanışır. Savcı Hwang Shi mok, tutkulu bir kadın olan Teğmen Han Yeo Jin ile birlikte çalışmaya başlar. Hem ardı ardına gelen seri cinayetleri, hem de savcılıktaki yolsuzluk olaylarını çözmeye çalışacaklardır. Dizi bu olay etrafında dönmektedir.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: 비밀의 숲
  •  İlk Yayın Tarihi: 06.05.2020
  •  Bölüm Süresi: 69 Dakika
  •  Web Sitesi: http://program.tving.com/tvn/stranger
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Dizilove.com site içerisinde binlerce dizi arşivini video paylaşım siteleri aracılığıyla paylaşmaktadır.Sitemizde yeni filmler, esk, kült filmler, yabancı dizi, kore dizileri, çin dizileri, türkçe anime, yerli diziler, televizyon programları gibi içerikler yer almaktadır.Siteye özel tasarlanmış video player sayesinde yabancı dizi izleyebilirisiniz.Dizilove.com responsive yani %100 mobil uyumludur ve tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır.Sitemizdeki reklam kotası, yanlızca site giderlerini karşılayacak şekilde sınırlandırılmıştır.Bu açıdan kore dizileri izlerken, anime izlerken, hint filmleri izlerken, film izlerken, yabanı dizi izlerken, tayvan dizileri izlerken rahatsız edici reklamlarla karşılaşmayacaksınız.Dizilove.com Beta aşamasındadır.Film ve dizi arşivimiz gün geçtikçe artmaktadır.