1. Romantic Doctor Teacher Kim 2. Sezon  -  11. Bölüm

  Romantic Doctor Teacher Kim 2. Sezon 11. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  8.7
  ( Toplamda 20 oy verildi. )

    807

 1. Romantic Doctor Teacher Kim

  Romantic Doctor Teacher Kim

  IMDb : 7.3 1 Sezon16 Bölüm

      7.3   749

  Dizi, sıra dışı bir doktor olan Boo Yong-Joo’nun (Han Suk-Kyu) önderliğinde, insan ve doktor olarak gelişen iki kalp cerrahisi öğrencisinin etrafında dönmektedir. Karakterleri: Han Suk-Kyu dizide dahi bir cerrah olan Boo Yong-Joo karakterini canlandırmaktadır. O, kendi alanının en başarılısı olduğu kadar da bilge bir akıl hocasıdır. Bu yüzden de ona, 'Doktor Romantik' ve 'Öğretmen Kim' olarak adlandırılmaktadır. Başkaları ile sosyalleşmekten kaçınan garip bir doktordur. Eski püskü bir klinik olan 'Doldam'ı işletmektedir. Lee Sung-Kyung dizide kalp cerrahisi bölümünde 2. sınıf öğrencisi olan Cha Eun-Jae karakterini canlandırmaktadır. O, oldukça zeki ve kendine güveni tam birisidir. Hiçbir zaman bir başarısızlığa uğramamış ve cesareti kırılmamıştır. Ahn Hyo-Seop dizide kalp cerrahisi bölümünde 2. sınıf öğrencisi olan Seo Woo-Jin karakterini canlandırmaktadır. Her şeye alaycı bir şekilde yaklaşmaktadır ve bu yüzden yaşıtları ile iyi bir ilişki kuramaz. Ancak söz konusu cerrahi bir operasyon olduğunda konsantrasyonu ve becerileri ile profesörlerden büyük övgüler almaktadır. Bazıları onun psikopatik eğilimleri olduğunu düşünse de o kendisi için doğuştan yetenekli bir cerrah olduğunu düşünmektedir. Zorlu bir hayat yaşadığı için mutluluğa inanmamaktadır. Shin Dong-Wook dizide Dol Dam Hastanesi'nde ortopedi uzmanı olarak çalışan Bae Moon-Jung karakterini canlandırmaktadır. Yoon Na-Moo dizide Dol Dam Hastanesi'nde acil tıbbi uzmanı olarak çalışan Jung In-Soo karakterini canlandırmaktadır. Kim Hong-Fa dizide Dol Dam Hastanesi’nin başkanı olan Yeo Woon-Young karakterini canlandırmaktadır. Jin Kyung dizide bir hemşire olan Oh Myung-Sim karakterini canlandırmaktadır. Dol Dam Hastanesi’ni koruyan sert ama vefalı başhemşiresidir. Lim Won-Hee dizide Dol Dam Hastanesi’nin idare şefi olan Jang Gi-Tae karakterini canlandırmaktadır. Yaptığı esprilerle herkesi güldüren birisidir. Kim Min-Jae dizide hemşire olan Park Eun-Tak karakterini canlandırmaktadır. Dürüst ve sıcak kalpli birisidir. Byeon Woo-Min dizide bir anestezi uzmanı olan Nam Do-Il karakterini canlandırmaktadır. Sempatik bir kişiliğe sahiptir. Eskiden bir hastanenin güçlü ve müdürüydü.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Dr. Romantic
  •  İlk Yayın Tarihi: 08.01.2020
  •  Bölüm Süresi: 60 Dakika
  •  Web Sitesi: http://tv.sbs.co.kr/Dr.romantic/
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    İnci 10 Şubat 2020 18:05:44

  11.bölüm çevirisi nezaman gelir?

Dizilove.com site içerisinde binlerce dizi arşivini video paylaşım siteleri aracılığıyla paylaşmaktadır.Sitemizde yeni filmler, esk, kült filmler, yabancı dizi, kore dizileri, çin dizileri, türkçe anime, yerli diziler, televizyon programları gibi içerikler yer almaktadır.Siteye özel tasarlanmış video player sayesinde yabancı dizi izleyebilirisiniz.Dizilove.com responsive yani %100 mobil uyumludur ve tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır.Sitemizdeki reklam kotası, yanlızca site giderlerini karşılayacak şekilde sınırlandırılmıştır.Bu açıdan kore dizileri izlerken, anime izlerken, hint filmleri izlerken, film izlerken, yabanı dizi izlerken, tayvan dizileri izlerken rahatsız edici reklamlarla karşılaşmayacaksınız.Dizilove.com Beta aşamasındadır.Film ve dizi arşivimiz gün geçtikçe artmaktadır.