1. Oh My Baby 4. Bölüm

  Oh My Baby 4. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  7.3
  ( Toplamda 2 oy verildi. )

    59

 1. Oh My Baby

  Oh My Baby

  6 Bölüm

      112

  Dizi, aşkı bulmaktan ve evlenmekten umudunu kaybetmiş ancak bir çocuğunun olmasını çok isteyen bir kadının (Jang Na-Ra) etrafında dönmektedir. Bir gün, hayatına üç erkek girer. Jang Na-Ra dizide 'The Baby' adlı bir ebeveyn dergisinin müdür yardımcısı olarak çalışan Jang Ha-Ri karakterini canlandırmaktadır. 39 yaşında ve bekâr birisidir. Tam bir işkolik olduğu için son 10 yıldır herhangi bir ilişkisi olmamıştır. Evlenmekten umudunu kesmiş olsa da bir çocuğunun olması konusunda özlem duymaktadır. Go Joon dizide serbest fotoğrafçı olan Han Yi-Sang karakterini canlandırmaktadır. Sürekli kendisini mutlu edecek hobiler aramaktadır. Hemen hemen her şeyden şikâyet etmesine karşın, söz konusu işi olunca oldukça heveslidir. Jang Ha-Ri (Jang Na-Ra) ile kötü bir şekilde tanışırlar ve bu durum daha sonraları da bu şekilde devam eder. Park Byung-Eun dizide çocuk doktoru Yoon Jae-Young karakterini canlandırmaktadır. Jang Ha-Ri’nin (Jang Na-Ra) yakın arkadaşıdır. Bekâr bir baba olan Yoon Jae-Young bu durumla başa çıkmaya çalışmaktadır. Jung Gun-Joo dizide Jang Ha-Ri’nin (Jang Na-Ra) yeni çaylak çalışanı olan Choi Kang-Eu-Ddeum karakterini canlandırmaktadır. Pozitif bir kişiliğe sahiptir ve Jang Ha-Ri’ye hayrandır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: 오 마이 베이비
  •  İlk Yayın Tarihi: 13.05.2020
  •  Bölüm Süresi: 60 Dakika
  •  Web Sitesi: http://program.tving.com/tvn/ohmybaby/
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    defne 22 Mayıs 2020 23:08:38

  alt yazı ne zaman gelir

Dizilove.com site içerisinde binlerce dizi arşivini video paylaşım siteleri aracılığıyla paylaşmaktadır.Sitemizde yeni filmler, esk, kült filmler, yabancı dizi, kore dizileri, çin dizileri, türkçe anime, yerli diziler, televizyon programları gibi içerikler yer almaktadır.Siteye özel tasarlanmış video player sayesinde yabancı dizi izleyebilirisiniz.Dizilove.com responsive yani %100 mobil uyumludur ve tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır.Sitemizdeki reklam kotası, yanlızca site giderlerini karşılayacak şekilde sınırlandırılmıştır.Bu açıdan kore dizileri izlerken, anime izlerken, hint filmleri izlerken, film izlerken, yabanı dizi izlerken, tayvan dizileri izlerken rahatsız edici reklamlarla karşılaşmayacaksınız.Dizilove.com Beta aşamasındadır.Film ve dizi arşivimiz gün geçtikçe artmaktadır.