1. Nancy Drew 1. Sezon  -  14. Bölüm

  Nancy Drew 1. Sezon 14. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    143

  Nancy Drew 1. Sezon 14. Bölüm izle
 1. Nancy Drew

  Nancy Drew

  IMDb : 7.3 1 Sezon14 Bölüm

      7.3   111

  Nancy Drew, 9 Ekim 2019'da çıkan ilk gizemli kitap serisinin karakterini temel alan bir Amerikan gizem televizyon dizisidir. The Hardy Boys / Nancy Drew Gizemleri ve 1995-Kanadalı-Amerikalı'nın ardından üçüncü Nancy Drew televizyon dizisidir. Nancy Drew, yaşadığı yer olan Horseshoe Baydeki gizemli olayları çözmeye çalışan genç ve zeki bir dedektiftir. Nancynin annesinin ani ölümü, üniversite hayallerini suya düşürür. Üniversiteye yeniden başvuru yapabilmesi için öncelikle annesinin gizemli ölümünü çözmeye karar verir. Ancak kasabanın önemli isimlerinden biri öldürüldüğünde, Nancy kendini şüpheliler arasında bulur. Diğer şüpheliler arasında Nancynin okuldaki başdüşmanı George Fan, geçmişi gizemler içinde olan zengin kız Bess Marvin, Nancynin erkek arkadaşı Ned Nick Nickerson ve Ace yer alıyordur. Bu olay için beş gencin bir araya gelmesi ve isimlerini temize çıkarmaları gerekmektedir. Ancak çözmeye çalıştıkları olay onları daha da fazla gizemin içine sürükleyecektir. Tüm bu olaylar Nancyyi dedektif Karen Hart ile çıkan babasıyla fikir ayrılığına götürür. Bu sırada doğaüstü varlıklar da Nancynin peşini bırakmayacaktır.
  •  Orjinal Adı: Nancy Drew
  •  İlk Yayın Tarihi: 15.11.2019
  •  Bölüm Süresi: 41 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.cwtv.com/shows/nancy-drew/
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Dizilove.com site içerisinde binlerce dizi arşivini video paylaşım siteleri aracılığıyla paylaşmaktadır.Sitemizde yeni filmler, esk, kült filmler, yabancı dizi, kore dizileri, çin dizileri, türkçe anime, yerli diziler, televizyon programları gibi içerikler yer almaktadır.Siteye özel tasarlanmış video player sayesinde yabancı dizi izleyebilirisiniz.Dizilove.com responsive yani %100 mobil uyumludur ve tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır.Sitemizdeki reklam kotası, yanlızca site giderlerini karşılayacak şekilde sınırlandırılmıştır.Bu açıdan kore dizileri izlerken, anime izlerken, hint filmleri izlerken, film izlerken, yabanı dizi izlerken, tayvan dizileri izlerken rahatsız edici reklamlarla karşılaşmayacaksınız.Dizilove.com Beta aşamasındadır.Film ve dizi arşivimiz gün geçtikçe artmaktadır.