1. My Unfamiliar Family 4. Bölüm

  My Unfamiliar Family 4. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    202

 1. My Unfamiliar Family

  My Unfamiliar Family

  16 Bölüm

      245

  Dizi, büyüdükçe ailelerinden uzaklaşan ve ailelerinden bağımsız kendi hayatlarını yaşamaya başlayan insanların etrafında dönmektedir. Bu insanlar, zamanlarını, duygularını ve hatta sırlarını paylaştıkları yeni insanlarla tanışırlar. Yeni insanlar onların aileleri gibi olurken kendi aileleri ise birer yabancı gibi olur. Karakterleri: Han Ye-Ri dizide bir yayınevinde çalışan Kim Eun-Hee karakterini canlandırmaktadır. Ailesinin ortanca çocuğu ve ikinci kızıdır. İnsanlara kolayca güvenmesine neden olan hassas bir kalbe sahiptir ve insanlara karşı çok düşünceli olduğu için ona 'danışma merkezi' lakabını takmışlardır. Bir gün, huzurlu ailesini sarsan bir olayla karşı karşıya kalır. Choo Ja-Hyun dizide Kim Eun-Hee’nin (Han Ye-Ri) ablası olan Kim Eun-Joo karakterini canlandırmaktadır. Ailesinin ilk çocuğudur. Prestijli bir üniversiteden mezun eski bir avukattır. Şimdi, sadece normal bir evlilik hayatı isteyen bir ev hanımıdır. Sorunlarını kimseyle paylaşmayan, gururlu, akılcı ve mantıksal birisidir. Babası dışında, ailesindeki herkese soğuk davranmaktadır. Evlendikten sonra kocasından ve ailesinden uzaklaştığını ve bir şeylerin gerçekten değiştiğini fark eder. Kim Ji-Suk dizide Kim Eun-Hee’nin (Han Ye-Ri) üniversiteden arkadaşı olan Park Chan-Hyuk karakterini canlandırmaktadır. Ebeveynleri sayesinde, kutusunun dışına çıkabilmiş, geleneklerine bağlı olmayan ve insanların duygularını oldukça iyi bir şekilde gözlemlemeyi başaran birisi olmuştur. Kim Eun-Hee’nin ailesinden biri gibidir ve onun romantik ilişkilerinde akıl hocalığı yapmaya oldukça isteklidir. Hayali bir fotoğrafçı olmaktı. Ancak, çok gerçekçi bir olduğu için bu hayalinden vazgeçer ve kendi kurduğı 'Golden Goose Media' adlı şirketin yöneticiliğini yapmaya başlar. Jung Jin-Young dizide Kim Eun-Hee’nin (Han Ye-Ri) babası olan Kim Sang-Shik karakterini canlandırmaktadır. Bir kamyon şoförlüğü yaparak ailesini geçindirmeye çalışmaktadır. Shin Jae-Ha dizide Kim Eun-Hee’nin (Han Ye-Ri) erkek kardeşi olan Kim Ji-Woo karakterini canlandırmaktadır. Ailesinin en küçük ve tek erkek çocuğudur. Won Mi-Kyung dizide Kim Eun-Hee’nin (Han Ye-Ri) annesi olan Lee Jin-Suk karakterini canlandırmaktadır. 3 çocuk annesidir. Shin Dong-Wook dizide bir yayın şirketinde ekip lideri olarak çalışan Im Gun-Joo karakterini canlandırmaktadır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: (아는 건 별로 없지만) 가족입니다
  •  İlk Yayın Tarihi: 01.06.2020
  •  Web Sitesi: http://program.tving.com/tvn/myfamily/
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Dizilove.com site içerisinde binlerce dizi arşivini video paylaşım siteleri aracılığıyla paylaşmaktadır.Sitemizde yeni filmler, esk, kült filmler, yabancı dizi, kore dizileri, çin dizileri, türkçe anime, yerli diziler, televizyon programları gibi içerikler yer almaktadır.Siteye özel tasarlanmış video player sayesinde yabancı dizi izleyebilirisiniz.Dizilove.com responsive yani %100 mobil uyumludur ve tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır.Sitemizdeki reklam kotası, yanlızca site giderlerini karşılayacak şekilde sınırlandırılmıştır.Bu açıdan kore dizileri izlerken, anime izlerken, hint filmleri izlerken, film izlerken, yabanı dizi izlerken, tayvan dizileri izlerken rahatsız edici reklamlarla karşılaşmayacaksınız.Dizilove.com Beta aşamasındadır.Film ve dizi arşivimiz gün geçtikçe artmaktadır.