1. More Than Friends 3. Bölüm

  More Than Friends 3. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  8.2
  ( Toplamda 8 oy verildi. )

    88

 1. More Than Friends

  More Than Friends

  6 Bölüm

      61

  Dizi, 10 yıl boyunca birbirlerine karşı romantik duygular besleyen iki arkadaşın etrafında dönmektedir. Karakterleri: Ong Seong-Wu dizide bir fotoğrafçı olan Lee Soo karakterini canlandırmaktadır. Aşk söz konusu olduğunda bencil birisidir. Ayrıca, oldukça kendini beğenmiş ve özgüveni yüksek bir karaktere sahiptir. 10 yılın sonunda arkadaşı Kyung Woo-Yeon’a (Shin Ye-Eun) karşı aslında romantik duygular beslediğini fark eder. Shin Ye-Eun dizide güzel yazı sanatçısı (hattat) olan Kyung Woo-Yeon karakterini canlandırmaktadır. Tek taraflı sevme konusunda üstüne diyecek kimse yoktur. Sanki bu konuda lanetlenmiş gibidir. 10 yıldır, arkadaşı Lee Soo’dan (Ong Seong-Wu) hoşlanmaktadır. İlgi duyduğu her şeye kapılıp giden birisidir. Bu yüzden, yazı sanatçısı (hattat) olabilmek için iyi maaşlı işinden bile ayrılmıştır. Bir gün, On Joon-Soo (Kim Dong-Jun) ile karşılaşır ve kalbinde bir şeyler değişmeye başlar. Kim Dong-Jun dizide bir yayın şirketinin CEO'su olan On Joon-Soo karakterini canlandırmaktadır. Varlıklı, iyi görünümlü ve iyi bir akademik geçmişe sahip birisidir. İlk aşkı ona kötü bir deneyim yaşattığı için kalbini aşka kapatmış birisidir. Kyung Woo-Yeon (Shin Ye-Eun) ile tanıştıktan sonra kalbi aşk için tekrar çarpmaya başlar. P.O dizide bir restoran sahibi olan Jin Sang-Hyuk karakterini canlandırmaktadır. Oldukça çalışkan ve pozitif düşünen birisidir.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: 경우의 수
  •  İlk Yayın Tarihi: 18.09.2020
  •  Bölüm Süresi: 70 Dakika
  •  Web Sitesi: http://tv.jtbc.joins.com/morethanfriends
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 9 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    esra 2 Ekim 2020 18:51:57

  Arkadaşım ad arkadaşım min arkadaşım admin lütfen hızlı bölüm yükleyin çok merak ediyorum bölümü sevgilerleeeee

 2. avatar
    more than friends 3 Ekim 2020 11:22:29

  ne zaman çıkacak yeni bölüm lütfen hemen çıksın

 3. avatar
    Elif 3 Ekim 2020 11:32:38

  Admin lütfen bir an önce yükle yaaaa bekliyoz ingilizce altyazısı cıkmiş

 4. avatar
    Kutup yıldızı 3 Ekim 2020 13:05:47

  Acaba dün yeni bölüm çıkmadı mı. Sosyal medyada 3.bölümden sahne hiç görmedim.

 5. avatar
    dream 3 Ekim 2020 14:54:04

  3.bölüm ne zaman gelecek?

 6. avatar
    사람 5 Ekim 2020 16:22:04

  Yaaaa neden hâlen yeni bölümler yok ki?!

 7. avatar
    Bell 6 Ekim 2020 09:08:10

  Neden hala yokkk yeni bölüm çıkalı neredeyse 4 GÜN oldu siz böyle yapmazdınız

 8. avatar
    Skjdkfkd 7 Ekim 2020 21:20:37

  Arkadaşlar yeni bölüm cumartesi pazar geliyor 2 tane yani

 9. avatar
    Djjnd 9 Ekim 2020 22:36:29

  Admin türkçe çeviri ne zaman gelir

Dizilove.com site içerisinde binlerce dizi arşivini video paylaşım siteleri aracılığıyla paylaşmaktadır.Sitemizde yeni filmler, esk, kült filmler, yabancı dizi, kore dizileri, çin dizileri, türkçe anime, yerli diziler, televizyon programları gibi içerikler yer almaktadır.Siteye özel tasarlanmış video player sayesinde yabancı dizi izleyebilirisiniz.Dizilove.com responsive yani %100 mobil uyumludur ve tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır.Sitemizdeki reklam kotası, yanlızca site giderlerini karşılayacak şekilde sınırlandırılmıştır.Bu açıdan kore dizileri izlerken, anime izlerken, hint filmleri izlerken, film izlerken, yabanı dizi izlerken, tayvan dizileri izlerken rahatsız edici reklamlarla karşılaşmayacaksınız.Dizilove.com Beta aşamasındadır.Film ve dizi arşivimiz gün geçtikçe artmaktadır.