1. Money Game 9. Bölüm

  Money Game 9. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  9.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    294

 1. Money Game

  Money Game

  14 Bölüm

      320

  Dizi, bir grup insanın ülkenin ikinci bir 'IMF krizine' düşmesini önlemeye çalışmasını konu almaktadır. Kore Devleti’nin sahip olduğu bir banka iflasın eşiğindedir. Ülke, 1997 yılında yaşanan krizine benzer başka bir kriz yaşmaktan endişe duymaktadır. Finansal Hizmetler Komisyonundaki insanlar gelebilecek bu krizi önlemek için mücadele eder. Karakterleri: Ko Soo dizide Finansal Hizmetler Komisyonu’ndaki Ekonomi Politika Bürosu’nda şef olarak görev alan Chae Yi-Hun karakterini canlandırmaktadır. Babası, Güney Kore'deki en iyi ekonomisttir. Ancak Chae Yi-Hun, kendi yeteneği ile tanınabilmek için babasının kimliğini gizler. Shim Eun-Kyung dizide Uluslararası Ekonomi ve Maliye Bakanlığı Uluslararası Finans Bürosu’nda yeni çalışmaya başlayan Lee Hye-Joon karakterini canlandırmaktadır. Ailesi 'IMF krizi' sırasında, çok büyük maddi sıkıntı yaşadığı için zor bir çocukluk dönemi geçirmiştir. Bu yüzden, istikrarlı bir gelir elde etmek ve bir devlet memuru olmak için çok çalışmıştır. Onun en büyük hayali, bir gün kendi binasına sahip olmak ve parayı dert etmeden kolay bir yaşam sürmektir. Lee Sung-Min dizide Finansal Hizmetler Komisyonu’nun başkanı olan Heo Jae karakterini canlandırmaktadır. 1997’deki, 'IMF krizini' yaşayan biri olarak o zamanki Kore’nin güçsüz mali altyapısı onu hayal kırıklığına uğratmıştır. Şimdilerde, onun en büyük hedefi, ülkenin mali altyapısını ne pahasına olursa olsun iyileştirmektir. Bu yüzden, hedefine ulaşmak için hiçbir şeye sadık kalmaz ve yasaları göz ardı eder.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: 머니게임
  •  İlk Yayın Tarihi: 15.01.2020
  •  Bölüm Süresi: 70 Dakika
  •  Web Sitesi: http://program.tving.com/tvn/moneygame/
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Dizilove.com site içerisinde binlerce dizi arşivini video paylaşım siteleri aracılığıyla paylaşmaktadır.Sitemizde yeni filmler, esk, kült filmler, yabancı dizi, kore dizileri, çin dizileri, türkçe anime, yerli diziler, televizyon programları gibi içerikler yer almaktadır.Siteye özel tasarlanmış video player sayesinde yabancı dizi izleyebilirisiniz.Dizilove.com responsive yani %100 mobil uyumludur ve tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır.Sitemizdeki reklam kotası, yanlızca site giderlerini karşılayacak şekilde sınırlandırılmıştır.Bu açıdan kore dizileri izlerken, anime izlerken, hint filmleri izlerken, film izlerken, yabanı dizi izlerken, tayvan dizileri izlerken rahatsız edici reklamlarla karşılaşmayacaksınız.Dizilove.com Beta aşamasındadır.Film ve dizi arşivimiz gün geçtikçe artmaktadır.