1. Miss in Kiss 38. Bölüm

  Miss in Kiss 38. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    166

 1. Miss in Kiss

  Miss in Kiss

  IMDb : 8 39 Bölüm

      8   152

  Büyük bir depremin ardından evsiz kalan Yue-qin ve babası, babasının aile üyelerinden biri olan kolej arkadaşı Ah Li Amca’nın evine taşınırlar. Son derece dostane olan Ah Li ve karısı, Yue-qin’in zamanında aşkına karşılık bulamadığı dahi çocuk Jiang Zhi-shu’nun ebeveynleridir. 200 IQ’ya sahip, soğuk ve mesafeli olan Jiang Zhi-shu, Yue-qin’i yine reddedecek ya da onun aşkına karşılık verecektir. Miss in Kiss, sürprizlere gebe olan bu büyük platonik aşkın gelecekte nasıl şekilleneceğini merak edenler için heyecanlı ve çekişmeli bir hikayenin ana temasını oluşturuyor. Gerek aşkın sıcaklığı buzdan bir kalbi ve sözleri eritebilir mi, yoksa onu tamamen yok mu eder?
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: 惡作劇之吻
  •  İlk Yayın Tarihi: 14.02.2020
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Dizilove.com site içerisinde binlerce dizi arşivini video paylaşım siteleri aracılığıyla paylaşmaktadır.Sitemizde yeni filmler, esk, kült filmler, yabancı dizi, kore dizileri, çin dizileri, türkçe anime, yerli diziler, televizyon programları gibi içerikler yer almaktadır.Siteye özel tasarlanmış video player sayesinde yabancı dizi izleyebilirisiniz.Dizilove.com responsive yani %100 mobil uyumludur ve tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır.Sitemizdeki reklam kotası, yanlızca site giderlerini karşılayacak şekilde sınırlandırılmıştır.Bu açıdan kore dizileri izlerken, anime izlerken, hint filmleri izlerken, film izlerken, yabanı dizi izlerken, tayvan dizileri izlerken rahatsız edici reklamlarla karşılaşmayacaksınız.Dizilove.com Beta aşamasındadır.Film ve dizi arşivimiz gün geçtikçe artmaktadır.