1. Memorials 10. Bölüm

  Memorials 10. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    141

 1. Memorials

  Memorials

  IMDb : 7 16 Bölüm

      7   207

  Dizi, 'İlçe Halk Konseyi' acemi üyesi (Nana) ile ilkelerine bağlı bir memurun (Park Sung-Hoon) yolsuzluk yapan politikacıları açığa çıkarmak için birlikte çalışmasını konu almaktadır. İkili bu mücadele sırasında, yavaş yavaş kalplerini birbirlerine kaptırır. Nana dizide akla gelebilecek her part-time işinde çalışan Koo Se-Ra karakterini canlandırmaktadır. Ne bir statüsü ne de fazla parası vardır. Ancak, kendine güveni oldukça fazla birisidir. Yerel ilçe ofisine, sürekli sivil şikâyette bulunduğu ve bir çözüme ulaşana kadar şikâyette bulunmaya devam ettiği için memurların baş belasıdır. Bir gün, 'İlçe Halk Konseyi'nin bir üyesi olma fırsatı yakalar. Dahası, 90 iş günü sürecek olan 'İlçe Halk Konseyi' üyeliği ona 50 Milyon Won kazandıracaktır. Park Sung-Hoon dizide yerel bir ilçe ofisinde bir memur olarak çalışan Seo Kong-Myung karakterini canlandırmaktadır. İşini her zaman iyi ve kurallara uygun olarak yapar. Ancak, diğer insanların işlerinde yaptıkları hataları her seferinde onların yüzlerine vurduğu için kimse onunla çalışmak istememektedir. Koo Se-Ra (Nana) ile karşılaştıktan sonra hayatı oldukça ilginçleşir. Yoo Da-In dizide başarılı bir avukat olan Yoon Hee-Soo karakterini canlandırmaktadır. Elit bir üniversitenin hukuk bölümünden mezundur. Çok çalışması sayesinde, mesleğinde büyük bir başarı elde etmiş, hırslı ve mükemmeliyetçi birisidir. Bağlantıları aracılığıyla Ulusal Meclis'te yer almayı hedeflemektedir. Han Joon-Woo dizide bir sekreter olan Kim Min-Jae karakterini canlandırmaktadır. Bae Hae-Sun dizide belediye başkanı olan Won So-Jung karakterini canlandırmaktadır. Kamu sınavını geçtikten sonra sırasıyla Seul sözcüsü baş yöneticisi, planlama ve koordinasyon bakan yardımcısı, belediye başkan yardımcısı olmuş ve son olarak belediye başkanlığına kadar yükselmeyi başarmıştır. Siyasi partisi ile birlikte Mawon bölgesini ele geçirmeye çalışan hırslı ve soğukkanlı birisidir. Oh Dong-Min dizide bir meclis üyesi olan Go Dong-Chan karakterini canlandırmaktadır. Babasının sayesinde bu ayrıcalıklı pozisyonu elde edebilmiştir. Yoon Hee-Soo’ya (Yoo Da-In) karşı romantik duygular beslemektedir. Kim Hyun-Mok dizide ilçe ofisinin en genç çalışanı olan Jung Yong-Kyu karakterini canlandırmaktadır. Sadece çok konuşkan biri değil aynı zamanda siyasi stratejiler oluşturmak için çevresini gözlemleyerek bilgi toplayan biridir.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: 출사표
  •  İlk Yayın Tarihi: 01.07.2020
  •  Web Sitesi: http://program.kbs.co.kr/2tv/drama/intothering/pc/index.html
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Dizilove.com site içerisinde binlerce dizi arşivini video paylaşım siteleri aracılığıyla paylaşmaktadır.Sitemizde yeni filmler, esk, kült filmler, yabancı dizi, kore dizileri, çin dizileri, türkçe anime, yerli diziler, televizyon programları gibi içerikler yer almaktadır.Siteye özel tasarlanmış video player sayesinde yabancı dizi izleyebilirisiniz.Dizilove.com responsive yani %100 mobil uyumludur ve tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır.Sitemizdeki reklam kotası, yanlızca site giderlerini karşılayacak şekilde sınırlandırılmıştır.Bu açıdan kore dizileri izlerken, anime izlerken, hint filmleri izlerken, film izlerken, yabanı dizi izlerken, tayvan dizileri izlerken rahatsız edici reklamlarla karşılaşmayacaksınız.Dizilove.com Beta aşamasındadır.Film ve dizi arşivimiz gün geçtikçe artmaktadır.