1. Lies Of Lies 13. Bölüm

  Lies Of Lies 13. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    21

 1. Lies Of Lies

  Lies Of Lies

  16 Bölüm

      87

  Dizi, biyolojik kızının üvey annesi olabilmek için kızını evlat edinen adama âşıkmış gibi davranan bir kadının (Lee Yu-Ri) etrafında dönmektedir. Karakterleri: Lee Yu-Ri dizide çocuğunu geri almaya çalışan Ji Eun-Soo karakterini canlandırmaktadır. Şirket sahibi bir ailenin oğlu ile evlenir. Ancak bir gecede, kocasının bir numaralı cinayet zanlısı olur ve hapse atılır. Hapishanede doğurduğu kızını geri almak için mücadele etmeye başlar. Kendi kızının üvey annesi olabilmek için yalan söyler. Yeon Jung-Hoon dizide bir muhabir Kang Ji-Min karakterini canlandırmaktadır. Ji Eun-Soo’nun (Lee Yu-Ri) kızını evlat edinmiştir.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: 거짓말의 거짓말
  •  İlk Yayın Tarihi: 04.09.2020
  •  Bölüm Süresi: 70 Dakika
  •  Web Sitesi: http://www.ichannela.com/program/template/program_refinement.do?cateCode=0502&subCateCode=050219&pgm_id=WPG2200044D
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Dizilove.com site içerisinde binlerce dizi arşivini video paylaşım siteleri aracılığıyla paylaşmaktadır.Sitemizde yeni filmler, esk, kült filmler, yabancı dizi, kore dizileri, çin dizileri, türkçe anime, yerli diziler, televizyon programları gibi içerikler yer almaktadır.Siteye özel tasarlanmış video player sayesinde yabancı dizi izleyebilirisiniz.Dizilove.com responsive yani %100 mobil uyumludur ve tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır.Sitemizdeki reklam kotası, yanlızca site giderlerini karşılayacak şekilde sınırlandırılmıştır.Bu açıdan kore dizileri izlerken, anime izlerken, hint filmleri izlerken, film izlerken, yabanı dizi izlerken, tayvan dizileri izlerken rahatsız edici reklamlarla karşılaşmayacaksınız.Dizilove.com Beta aşamasındadır.Film ve dizi arşivimiz gün geçtikçe artmaktadır.