1. Level Up 7. Bölüm

  Level Up 7. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  3.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    684

  Level Up 7. Bölüm izle
 1. Level Up

  Level Up

  IMDb : 7 12 Bölüm

      7   527

  Dizi, yeniden yapılandırma uzmanı Ahn Dan-Te (Sung Hoon) ve oyun aşığı Shin Yeon-Hwa’nın (Han Bo-Reum) etrafında dönmektedir. Birlikte iflas eden bir oyun şirketini canlandırmak için mücadele ederler. İlk başlarda, büyük anlaşmazlıklar yaşayan bu ikili zaman geçtikçe birbirlerine aşık olur. Karakterleri: Sung Hoon dizide 'Yoo Seong CRC' adlı yeniden yapılandırma konusunda uzman bir şirkette müdür olarak görev alan Ahn Dan-Te karakterini canlandırmaktadır. Duygularını belli etmeyen poker yüzlü birisidir. Han Bo-Reum dizide 'Joy Buster' adlı bir oyun şirketinde baş geliştirme görevlisi olarak çalışan Shin Yeon-Hwa karakterini canlandırmaktadır. Bir gün, çalıştığı 'Joy Buster' iflas eder ve 'Joy Buster'ı tekrar ayağa kaldırabilmek için Ahn Dan-Te (Sung Hoon) ile birlikte çalışmaya başlar. Ahn Dan-Te’yi etkileyebilmek için bir oyun geliştirmeye karar verir. Danny Ahn dizide 'Yoo Seong CRC' adlı yeniden yapılandırma konusunda uzman bir şirkette genel müdür olarak görev alan Park Gil-Woo karakterini canlandırmaktadır. 'Yoo Seong CRC' şirket başkanının tek oğludur. Varlıklı bir aileye ve harika bir kişiliğe sahiptir. Ahn Dan-Te’nin (Sung Hoon) yakın arkadaşıdır. Baro dizide 'Yoo Seong CRC' adlı yeniden yapılandırma konusunda uzman bir şirkette yeni çalışmaya başlayan Kwak Han-Cheol karakterini canlandırmaktadır. Shin Yeon-Hwa’ya (Han Bo-Reum) karşı tek taraflı hisleri vardır. Bu yüzden, Yeon-Hwa’nın Ahn Dan-Te (Sung Hoon) ile olan ilişkisi kıskanmaktadır. Kang Byul dizide bir eğlence şirketinin CEO’su olan Bae Ya-Chae karakterini canlandırmaktadır. Daha önce, şuanda CEO’luğunu üstlendiği şirketi Ahn Dan-Te (Sung Hoon) tekrar hayata döndürmüştür. Ayrıca Ahn Dan-Te’den hoşlanmaktadır.
  •  Orjinal Adı: 레벨업
  •  İlk Yayın Tarihi: 26.12.2019
  •  Bölüm Süresi: 60 Dakika
  •  Web Sitesi: http://dramax.ihq.co.kr/levelup/
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Fatmanur beyaz 13 Şubat 2020 23:06:59

  Gayet güzel eğlenceli izlemenizi tavsiye ederim

Dizilove.com site içerisinde binlerce dizi arşivini video paylaşım siteleri aracılığıyla paylaşmaktadır.Sitemizde yeni filmler, esk, kült filmler, yabancı dizi, kore dizileri, çin dizileri, türkçe anime, yerli diziler, televizyon programları gibi içerikler yer almaktadır.Siteye özel tasarlanmış video player sayesinde yabancı dizi izleyebilirisiniz.Dizilove.com responsive yani %100 mobil uyumludur ve tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır.Sitemizdeki reklam kotası, yanlızca site giderlerini karşılayacak şekilde sınırlandırılmıştır.Bu açıdan kore dizileri izlerken, anime izlerken, hint filmleri izlerken, film izlerken, yabanı dizi izlerken, tayvan dizileri izlerken rahatsız edici reklamlarla karşılaşmayacaksınız.Dizilove.com Beta aşamasındadır.Film ve dizi arşivimiz gün geçtikçe artmaktadır.