1. Legacies 2. Sezon  -  13. Bölüm

  Legacies 2. Sezon 13. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    264

 1. Legacies

  Legacies

  IMDb : 7.9 2 Sezon29 Bölüm

      7.9   199

  Bir Vampir / Kurtadam melezi ve atası olan Klaus Mikaelson ın kızı olan Hope Mikaelson, aynı zamanda güçlü bir cadıdır. Babasının son zamanlarında yanında olan Hope ; babası ve amcasının ölümünün ardından okuluna geri döner. Okul bir çok doğaüstü yeteneğe sahip olan çocukların eğitimini üstlenmektedir. Yönetimde The Vampire Diaries ve The Originals dan tanıdığımız sarışın vampir Caroline FORBES ve doğaüstü bilimler profesörü Alaric Saltzman bulunmaktadır. Dizide Hope un okulundaki yeni arkadaşları ve hikayeleri anlatılacaktır.The Vampire Diaries’de Caroline Forbes’un ve Alaric Saltzman‘ın özel yetenekleri olan farklı türlerden gençlere rehberlik etmek için “Salvatore Boarding School” adında bir yatılı okul açtığını görmüştük. Legacies’in hikayesi de işte bu okulun etrafında şekilleniyor. The Originals’ın finalinin üzerinden iki yıl geçmiş durumda.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Legacies
  •  İlk Yayın Tarihi: 17.12.2019
  •  Bölüm Süresi: 43 Dakika
  •  Web Sitesi: http://www.cwtv.com/shows/legacies
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Dizilove.com site içerisinde binlerce dizi arşivini video paylaşım siteleri aracılığıyla paylaşmaktadır.Sitemizde yeni filmler, esk, kült filmler, yabancı dizi, kore dizileri, çin dizileri, türkçe anime, yerli diziler, televizyon programları gibi içerikler yer almaktadır.Siteye özel tasarlanmış video player sayesinde yabancı dizi izleyebilirisiniz.Dizilove.com responsive yani %100 mobil uyumludur ve tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır.Sitemizdeki reklam kotası, yanlızca site giderlerini karşılayacak şekilde sınırlandırılmıştır.Bu açıdan kore dizileri izlerken, anime izlerken, hint filmleri izlerken, film izlerken, yabanı dizi izlerken, tayvan dizileri izlerken rahatsız edici reklamlarla karşılaşmayacaksınız.Dizilove.com Beta aşamasındadır.Film ve dizi arşivimiz gün geçtikçe artmaktadır.