1. Jiu Keishichou Tokushuhan Sousakei 2. Bölüm

  Jiu Keishichou Tokushuhan Sousakei 2. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    123

 1. Jiu Keishichou Tokushuhan Sousakei

  Jiu Keishichou Tokushuhan Sousakei

  9 Bölüm

      246

  Başrolümüz Kadokura Misaki isimli iyi kalpli bir dedektiftir. Sosyal bir yaşam süren ve duygusal olan dedektifimizin ortağı Isaki Motoko ise kendisinin tam tersi bir karaktere sahiptir. Isaki üstün dövüş yeteneklerine sahip, gözü kara bir dedektiftir. Kadokura, Isaki ile arkadaş olmaya çalışmakta fakat Isaki bir arkadaşlık kurmak istememektedir. Bu yüzden kendisine çok soğuk davranır. Bir soruşturmanın ardından Isaki dedektiflikten alınarak Özel Saldırı ekibine verilir. Kadokura ise Savcılığa müdür yardımcısı olarak gönderilmiştir. Bu olaylar olurken yaşadıkları şehirde üst üste cinayetler işlenmeye başlamıştır. Bu cinayetlerden ise Jiu isimli bir genç sorumlu tutulmaktadır. Bu iki eski dedektifin artık ortak bir amaçları vardır. Oda Jiu ‘yu bulmaktır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: ジウ 警視庁特殊犯捜査係
  •  İlk Yayın Tarihi: 02.02.2020
  •  Bölüm Süresi: 54 Dakika
  •  Web Sitesi: http://www.tv-asahi.co.jp/jiu/
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Dizilove.com site içerisinde binlerce dizi arşivini video paylaşım siteleri aracılığıyla paylaşmaktadır.Sitemizde yeni filmler, esk, kült filmler, yabancı dizi, kore dizileri, çin dizileri, türkçe anime, yerli diziler, televizyon programları gibi içerikler yer almaktadır.Siteye özel tasarlanmış video player sayesinde yabancı dizi izleyebilirisiniz.Dizilove.com responsive yani %100 mobil uyumludur ve tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır.Sitemizdeki reklam kotası, yanlızca site giderlerini karşılayacak şekilde sınırlandırılmıştır.Bu açıdan kore dizileri izlerken, anime izlerken, hint filmleri izlerken, film izlerken, yabanı dizi izlerken, tayvan dizileri izlerken rahatsız edici reklamlarla karşılaşmayacaksınız.Dizilove.com Beta aşamasındadır.Film ve dizi arşivimiz gün geçtikçe artmaktadır.