1. Itaewon Class 4. Bölüm

  Itaewon Class 4. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  9.5
  ( Toplamda 8 oy verildi. )

    771

 1. Itaewon Class

  Itaewon Class

  16 Bölüm

      751

  Park Seo-Joon dizide küçük bir restoranın sahibi olan Park Sae-Ro-Yi karakterini canlandırmaktadır. Adaletsizliğe asla müsamaha göstermeyen birisidir. Bir lise öğrencisiyken, Park Sae-Ro-Yi okulda başka bir öğrenciye zorbalık yapan sınıf arkadaşı Jang Geun-Won’a (Ahn Bo-Hyun) yumruk atar. Jang Geun-Won’un babası, Park Sae-Ro-Yi’nin babasının işlettiği restoranın sahibidir ve Park Sae-Ro-Yi’nin oğlundan özür dilemesini ister. Park Sae-Ro-Yi oğlundan özür dilemeyi reddeder. Bunun üzerine, Park Sae-Ro-Yi okuldan atılır ve babası da işinden kovulur. Aradan çok geçmeden, Park Sae-Ro-Yi’nin babası, Jang Geun-Won’un neden olduğu bir trafik kazasında hayatını kaybeder. Deliye dönen Park Sae-Ro-Yi, Jang Geun-Won’u döver ve sonunda hapse girer. Hapisten çıkınca, Jang Geun-Won’dan ve onun babasından intikamını almak için sahip oldukları restoran zincirini yok etmeye karar verir. Seul’un, Itaewon bölgesinde bir restoran açar. Kim Da-Mi dizide bir sosyal medya ünlüsü olan Jo Yi-Seo karakterini canlandırmaktadır. Park Sae-Ro-Yi’nin (Park Seo-Joon) işlettiği restoranın müdürü olarak çalışmaktadır. Park Sae-Ro-Yi’ye karşı romantik duygular beslemektedir. Yoo Jae-Myung dizide 'Jagga' adlı bir restoran zincirinin acımasız sahibi olan Jang Dae-Hee karakterini canlandırmaktadır. Açlık ve yoksulluk içinde büyümüştür. Kendi elleri ile 'Jagga' şirketini kurmuş ve bu günlere gelebilmiştir. Nara dizide Park Sae-Ro-Yi’nin (Park Seo-Joon) işlettiği ilk aşkı olan Oh Soo-Ah karakterini canlandırmaktadır. 'Jagga' şirketinde çalışmaktadır. Etrafındaki insanların güvenini kazanmayı başarmış olan yetenekli bir kariyer kadınıdır.. Kim Hye-Eun dizide 'Jangga Group'un genel müdürü olan Kang Min-Jung karakterini canlandırmaktadır. Park Sae-Ro-Yi’nin babasından bir şeyler öğrenerek, zorlu kariyer basamaklarını en aşağısından tırmanarak bu konuma gelmiş sert bir kadındır. Zamanı geldiğinde ise 'Jangga Group'tan ayrılarak, Park Sae-Ro-Yi’nin (Park Seo-Joon) en sadık yardımcısı haline gelir. Lee Joo-Young dizide pocha (Kore sokak lezzetleri) mutfağı şefi olan Ma Hyun-Yi karakterini canlandırmaktadır. Lee David dizide Park Sae-Ro-Yi’nin (Park Seo-Joon) yeni açtığı restoranda çalışmaya başlayan Lee Ho-Jin karakterini canlandırmaktadır. O ve Park Sae-Ro-Yi iyi birer arkadaş olur ve işlerinde başarılı olmak için birlikte çalışırlar.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: 이태원 클라쓰
  •  İlk Yayın Tarihi: 31.01.2020
  •  Web Sitesi: http://tv.jtbc.joins.com/itaewonclass
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 10 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Kubilay 9 Şubat 2020 12:47:21

  Güzel dizi

 2. avatar
    Ebru 10 Şubat 2020 05:20:21

  İlk aşkı bi anda kötü kadın olup farklı ve cirkin bi kız geldi ona aşık olacak sanırım sacmaladılar

  • avatar
     Aneirin 16 Şubat 2020 23:38:25

   Soo ah’ın kötü olacağı o adamın bursunu kabul ettiğinde hatta evine çay için çağırdığında Sae ro yi’ye karşı ifade vermek ile ilgili yaptığı konuşmada belliydi. Çirkin kız dediğin de aşırı güzel 🙂 The withc: part 1. The suberversion filmini izlersen anlarsın. Dizi gayet güzel ilerliyor yargılarını kırıp öyle izle bence

  • avatar
     Sevde 23 Mart 2020 03:08:42

   ya sen ne biliyon ki?Asıl saçmalayan sensin bence.Güzellik senin için ne anlamış değilim.Ama çirkinlik senin kullandığın üsluba denir.

 3. avatar
    Betül 13 Şubat 2020 23:38:59

  5.bölüm ne zaman gelecek

 4. avatar
    V seven bir izleyicii 23 Mart 2020 23:25:10

  Biliyorsunuz ki dizinin ost unu V söylüyor ve şarkının ismi de sweet night yani tatlı gece. Yine Se reo i nin barının ismine baktığımızda 단밤 (danbam) yani tatlı gece. Şarkının anlamı çok hoş ve dizi hakkında fazlaca ipucu veriyor.

 5. avatar
    serera 27 Mart 2020 14:12:19

  yeni gelen kıza neden çirkin diyorsunuzz

  • avatar
     elif1t 1 Nisan 2020 13:02:00

   ilk başta beğenmemiştim instagramdaki videolardan ama diziye başlayınca tatlı gelmeye başladı onunda ayrı bir havasö var bence

 6. avatar
    elif1t 1 Nisan 2020 13:03:45

  herkes saçmalamış dizi kötü değil ve kös çirkin değil diziyi herkese tavsiye ederim çok saran eğlenceli bir dizi

 7. avatar
    batuyasigim 4 Nisan 2020 16:37:39

  arkadaşlar bu dünyada tek aşık olduğum insan batu lütfen boş yapmayın batudan iyisi yok!!!

Dizilove.com site içerisinde binlerce dizi arşivini video paylaşım siteleri aracılığıyla paylaşmaktadır.Sitemizde yeni filmler, esk, kült filmler, yabancı dizi, kore dizileri, çin dizileri, türkçe anime, yerli diziler, televizyon programları gibi içerikler yer almaktadır.Siteye özel tasarlanmış video player sayesinde yabancı dizi izleyebilirisiniz.Dizilove.com responsive yani %100 mobil uyumludur ve tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır.Sitemizdeki reklam kotası, yanlızca site giderlerini karşılayacak şekilde sınırlandırılmıştır.Bu açıdan kore dizileri izlerken, anime izlerken, hint filmleri izlerken, film izlerken, yabanı dizi izlerken, tayvan dizileri izlerken rahatsız edici reklamlarla karşılaşmayacaksınız.Dizilove.com Beta aşamasındadır.Film ve dizi arşivimiz gün geçtikçe artmaktadır.