1. Girlfriend 8. Bölüm

  Girlfriend 8. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    207

 1. Girlfriend

  Girlfriend

  36 Bölüm

      312

  Bir şirket CEO'sudur. Eski sevgilisi olan Han Hui ile ayrıldıktan sonra hiçbir zaman kız arkadaşı olmamamıştır. Han Hui şu an yurt dışında yaşamaktadır ve orada Çinli ve ünlü bir aktrist olarak hayatına devam etmektedir. Ye Fei'nin Annesi ise ona sürekli farklı farklı kızlar göndererek sanki tesadüfen karşılaşmışlar gibi yapıp oğluna bir kız bulmayı amaçlamaktadır. Ye Fei her seferinde bu kızları annesinin gönderdiğini anlayıp hepsini reddetmektedir. Wen Xiao Nuan ( Xu Hao ) amatör olarak oyunculuk yapmaktadır. Hayat onun için hiç de kolay değildir. Para kazanabilmek için elinden gelen herşeyi yapmakta, en küçük bir reklam filmini bile geri çevirmemektedir. Erkek arkadaşının kendisini aldattığını öğrendikten hemen sonra ayrılmışlardır. Tam da bu konudan dolayı dertliyken evkadını dağıtmak için akşam bir lokantaya gitmişken aynı mekanda bulunan Ye Fei odasını karıştırıp Wen Xiao nun bulunduğu odaya girer ve Wen onu sarhoş kafayla eski sevgilisi zannedip Ye Fei'nin üstüne atlar. İlk olarak buna şok olan Ye Fei ikinci bir şoku ise bu üstüne atlayan kızın eski sevgilisine çok benzediğini gördüğünde geçirir. Hiçbir kız Ye Fei nin dikkatini çekmezken bu kız onun dikkatini çekmiştir fakar renk vermemeye çalışır. Ertesi gün Ye Fei nin annesi bu fırsatı kaçırmayıp Wen Xiao adındaki bu kız ile hemen irtibata geçip onunla bir anlaşma yapar. Maddi sıkıntılardan dolayı bu anlaşmayı kabul etmek zorunda kalan Wen anlaşma gereğine göre 15 gün sonra olacak olan bir partiye Ye Fei nin kız arkadaşı olarak gelmeye onu ikna etmektir. Bu süreçte zorla da olsa Ye Fei nin evinde yaşamaya başlamıştır. Tam da olaylar bu seyirde ilerlerken Ye Fei nin eski kız arkadaşı Han Hui ise Çin' e geri dönmeye karar vermiştir.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: Girlfriend
  •  İlk Yayın Tarihi: 04.04.2020
  •  Bölüm Süresi: 30 Dakika
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Dizilove.com site içerisinde binlerce dizi arşivini video paylaşım siteleri aracılığıyla paylaşmaktadır.Sitemizde yeni filmler, esk, kült filmler, yabancı dizi, kore dizileri, çin dizileri, türkçe anime, yerli diziler, televizyon programları gibi içerikler yer almaktadır.Siteye özel tasarlanmış video player sayesinde yabancı dizi izleyebilirisiniz.Dizilove.com responsive yani %100 mobil uyumludur ve tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır.Sitemizdeki reklam kotası, yanlızca site giderlerini karşılayacak şekilde sınırlandırılmıştır.Bu açıdan kore dizileri izlerken, anime izlerken, hint filmleri izlerken, film izlerken, yabanı dizi izlerken, tayvan dizileri izlerken rahatsız edici reklamlarla karşılaşmayacaksınız.Dizilove.com Beta aşamasındadır.Film ve dizi arşivimiz gün geçtikçe artmaktadır.