1. Fox in the Screen 16. Bölüm

  Fox in the Screen 16. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    23

 1. Fox in the Screen

  Fox in the Screen

  20 Bölüm

      96

  Fox in the Screen dizisinde hikaye şöyledir; Xue Jing, aşık olduğu adam tarafından terk edilir ve bir gece kendini içkiye vurur. Sarhoş olduktan sonra kendini bir handa resim çizme yarışmasının ortasında buluverir.Eline aldığı büyülü fırçayı, büyülü perdeye çizerek yıllardan beri hapsolmuş üç tilkiyi kendi dünyasına serbest bırakır.Buradan sonra bu üç tilkiyle Xue Jing arasında efendi-köle anlaşması olacaktır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: 屏裡狐
  •  İlk Yayın Tarihi: 21.11.2016
  •  Bölüm Süresi: 30 Dakika
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Dizilove.com site içerisinde binlerce dizi arşivini video paylaşım siteleri aracılığıyla paylaşmaktadır.Sitemizde yeni filmler, esk, kült filmler, yabancı dizi, kore dizileri, çin dizileri, türkçe anime, yerli diziler, televizyon programları gibi içerikler yer almaktadır.Siteye özel tasarlanmış video player sayesinde yabancı dizi izleyebilirisiniz.Dizilove.com responsive yani %100 mobil uyumludur ve tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır.Sitemizdeki reklam kotası, yanlızca site giderlerini karşılayacak şekilde sınırlandırılmıştır.Bu açıdan kore dizileri izlerken, anime izlerken, hint filmleri izlerken, film izlerken, yabanı dizi izlerken, tayvan dizileri izlerken rahatsız edici reklamlarla karşılaşmayacaksınız.Dizilove.com Beta aşamasındadır.Film ve dizi arşivimiz gün geçtikçe artmaktadır.