1. Eternal Love of Dream 33. Bölüm

  Eternal Love of Dream 33. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    126

 1. Eternal Love of Dream

  Eternal Love of Dream

  IMDb : 7 34 Bölüm

      7   375

  Eternal Love of Dream dizisinde iki bin yıl süren bir aşk hikayesi anlatılıyor.Feng Jiu, yasak topraklarda ilerlerken yolunu kaybeder ve bir yaratığın saldırısına uğrar.Ona Dong Hua yardım eder ve hayatını kurtarır.Feng Jiu, hayatını kurtaran Dong Hua’ya kendini borçlu hissettiği için onunla birlikte bir savaşa katılır.Zaman içinde minnet duygusu yerini aşka bırakır.Ancak Dong Hua, sevgi gibi duygulardan uzak bir tanrıdır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: 三生三世枕上书
  •  İlk Yayın Tarihi: 22.01.2020
  •  Bölüm Süresi: 45 Dakika
  •  Web Sitesi: https://v.qq.com/detail/v/vooy2m9hi5p1jqm.html
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Dizilove.com site içerisinde binlerce dizi arşivini video paylaşım siteleri aracılığıyla paylaşmaktadır.Sitemizde yeni filmler, esk, kült filmler, yabancı dizi, kore dizileri, çin dizileri, türkçe anime, yerli diziler, televizyon programları gibi içerikler yer almaktadır.Siteye özel tasarlanmış video player sayesinde yabancı dizi izleyebilirisiniz.Dizilove.com responsive yani %100 mobil uyumludur ve tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır.Sitemizdeki reklam kotası, yanlızca site giderlerini karşılayacak şekilde sınırlandırılmıştır.Bu açıdan kore dizileri izlerken, anime izlerken, hint filmleri izlerken, film izlerken, yabanı dizi izlerken, tayvan dizileri izlerken rahatsız edici reklamlarla karşılaşmayacaksınız.Dizilove.com Beta aşamasındadır.Film ve dizi arşivimiz gün geçtikçe artmaktadır.