1. Emperors and Me 4. Bölüm

  Emperors and Me 4. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    23

 1. Emperors and Me

  Emperors and Me

  IMDb : 8 9 Bölüm

      8   45

  Dizi, zaman içinde seyahat etme gücüne sahip olduğunu keşfeden sıradan bir üniversite öğrencisi olan Luo Xi'nin yanlışlıkla kendi hanedanlarının imparatoru olan 3 imparatoru günümüz modern dünyasına geri getirilmesini konu ediyor.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: 众王驾到
  •  İlk Yayın Tarihi: 09.01.2019
  •  Bölüm Süresi: 30 Dakika
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Dizilove.com site içerisinde binlerce dizi arşivini video paylaşım siteleri aracılığıyla paylaşmaktadır.Sitemizde yeni filmler, esk, kült filmler, yabancı dizi, kore dizileri, çin dizileri, türkçe anime, yerli diziler, televizyon programları gibi içerikler yer almaktadır.Siteye özel tasarlanmış video player sayesinde yabancı dizi izleyebilirisiniz.Dizilove.com responsive yani %100 mobil uyumludur ve tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır.Sitemizdeki reklam kotası, yanlızca site giderlerini karşılayacak şekilde sınırlandırılmıştır.Bu açıdan kore dizileri izlerken, anime izlerken, hint filmleri izlerken, film izlerken, yabanı dizi izlerken, tayvan dizileri izlerken rahatsız edici reklamlarla karşılaşmayacaksınız.Dizilove.com Beta aşamasındadır.Film ve dizi arşivimiz gün geçtikçe artmaktadır.