1. Do Do Sol Sol La La Sol 4. Bölüm

  Do Do Sol Sol La La Sol 4. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

    15

 1. Do Do Sol Sol La La Sol

  Do Do Sol Sol La La Sol

  4 Bölüm

      26

  Dizi, hayatı alt üst olmuş bir piyanist (Go Ara) ile gizemli bir adamın (Lee Jae-Wook) arasındaki aşk hikâyesini konu almaktadır. Goo Ra-Ra ailesinin finansal çöküşünün ardından küçük bir köydeki 'La La Land' adlı piyano akademisinde iş bulur. Bir süre sonra, sakladığı birçok sırrı varmış gibi görünen Sun Woo-Joon ile karşılaşır ve yavaş yavaş ona kalbini kaptırır. Go Ara dizide bir piyanist olan Goo Ra-Ra karakterini canlandırmaktadır. Zor şartlar altında kalsa bile enerjisini ve yüzündeki gülümsemeyi kaybetmeyen birisidir. Lee Jae-Wook dizide hayatını çalıştığı part-time işlerle idame ettiren Sun Woo-Joon karakterini canlandırmaktadır. Hayattan hiçbir beklentisi ve geleceğe yönelik hiçbir hayali olmayan, özgür ruhlu birisidir. Başkalarının onun hakkında ne dediğini veya ne düşündüğünü umursamaz. Ancak tüm bunlara karşın sımsıcak bir kalbi vardır. Kim Joo-Hun dizide bir ortopedist olan Cha Eun-Seok karakterini canlandırmaktadır. Tüm yaşama motivasyonunu ve sevincini kaybetmiş, Tükenmişlik Sendromu yaşayan birisidir. Ye Ji-Won dizide 'Jin Hair' adlı bir kuaför salonunun sahibi olan Jin Sook-Kyeong karakterini canlandırmaktadır. Shin Eun-Soo dizide Jin Sook-Kyeong’un (Ye Ji-Won) kız kardeşi olan Jin Ha-Young karakterini canlandırmaktadır. Lee Soon-Jae dizide gizemli bir yaşlı adam olan Kim Man-Bok karakterini canlandırmaktadır. Sun Woo-Joon’a (Lee Jae-Wook) gönülden bağlıdır. Seo Yi-Sook dizide Sun Woo-Joon’un (Lee Jae-Wook) annesi olan Jo Yoon-Sil karakterini canlandırmaktadır.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: 도도솔솔라라솔
  •  İlk Yayın Tarihi: 07.10.2020
  •  Web Sitesi: http://program.kbs.co.kr/2tv/drama/dodosolsollalasol/
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Levi 17 Ekim 2020 20:30:12

  Bugün yayımlanan start-up dizisini umarım yakın zaman da çevirirsiniz.Teşekkürler

Dizilove.com site içerisinde binlerce dizi arşivini video paylaşım siteleri aracılığıyla paylaşmaktadır.Sitemizde yeni filmler, esk, kült filmler, yabancı dizi, kore dizileri, çin dizileri, türkçe anime, yerli diziler, televizyon programları gibi içerikler yer almaktadır.Siteye özel tasarlanmış video player sayesinde yabancı dizi izleyebilirisiniz.Dizilove.com responsive yani %100 mobil uyumludur ve tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır.Sitemizdeki reklam kotası, yanlızca site giderlerini karşılayacak şekilde sınırlandırılmıştır.Bu açıdan kore dizileri izlerken, anime izlerken, hint filmleri izlerken, film izlerken, yabanı dizi izlerken, tayvan dizileri izlerken rahatsız edici reklamlarla karşılaşmayacaksınız.Dizilove.com Beta aşamasındadır.Film ve dizi arşivimiz gün geçtikçe artmaktadır.