1. Dare Me 1. Sezon  -  6. Bölüm

  Dare Me 1. Sezon 6. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    185

  Dare Me 1. Sezon 6. Bölüm izle
 1. Dare Me

  Dare Me

  IMDb : 9.2 1 Sezon8 Bölüm

      9.2   316

  Dare Me, küçük bir Orta Batı kasabasındaki geçici kadın dostlukları, kıskançlık, sadakat ve güç dinamikleri üzerine gözü kara bir keşif sunacak. Bir lisenin amigo takımına konuk oluyoruz. Takımın başına geçmek üzere yeni bir antrenör göreve gelir. Takımına ün kazandırmayı amaçlayan bu antrenör geldikten sonra en yakın 2 arkadaşın ilişkileri endişe verici bir hale gelmeye başlar. Yer yer küçük kasaba draması, yer yer reşit olma yolundaki gençler, yer yer de cinayet gizemi üzerine yoğunlaşacak olan Dare Me, bazı genç kadınların öne çıkmak isteme duygusuyla katlanmaya gönüllü oldukları fiziksel ve psikolojik sınırları ortaya çıkaracak.
  •  Orjinal Adı: Dare Me
  •  İlk Yayın Tarihi: 30.01.2020
  •  Bölüm Süresi: 42 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.usanetwork.com/dareme
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Dizilove.com site içerisinde binlerce dizi arşivini video paylaşım siteleri aracılığıyla paylaşmaktadır.Sitemizde yeni filmler, esk, kült filmler, yabancı dizi, kore dizileri, çin dizileri, türkçe anime, yerli diziler, televizyon programları gibi içerikler yer almaktadır.Siteye özel tasarlanmış video player sayesinde yabancı dizi izleyebilirisiniz.Dizilove.com responsive yani %100 mobil uyumludur ve tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır.Sitemizdeki reklam kotası, yanlızca site giderlerini karşılayacak şekilde sınırlandırılmıştır.Bu açıdan kore dizileri izlerken, anime izlerken, hint filmleri izlerken, film izlerken, yabanı dizi izlerken, tayvan dizileri izlerken rahatsız edici reklamlarla karşılaşmayacaksınız.Dizilove.com Beta aşamasındadır.Film ve dizi arşivimiz gün geçtikçe artmaktadır.