1. Coroner 2. Sezon  -  7. Bölüm

  Coroner 2. Sezon 7. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    110

  Coroner 2. Sezon 7. Bölüm izle
 1. Coroner

  Coroner

  IMDb : 7.5 2 Sezon16 Bölüm

      7.5   179

  Bir adli tabip olarak yaşamını sürdüren Jenny Cooper Toronto’ya atanır. Toronto’da meydana gelen gizemli ölümler, Cooper ve ekibinin çabalarıyla aydınlatılmaya çalışılacaktır. Ancak ölümlerin altında beklenmedik sırlar yer almaktadır. İlk sezonun 8 bölümden oluşacağı açıklanmıştır.
  •  Orjinal Adı: Coroner
  •  İlk Yayın Tarihi: 30.01.2020
  •  Bölüm Süresi: 44 Dakika
  •  Web Sitesi: https://www.cbc.ca/coroner/
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı
Dizilove.com site içerisinde binlerce dizi arşivini video paylaşım siteleri aracılığıyla paylaşmaktadır.Sitemizde yeni filmler, esk, kült filmler, yabancı dizi, kore dizileri, çin dizileri, türkçe anime, yerli diziler, televizyon programları gibi içerikler yer almaktadır.Siteye özel tasarlanmış video player sayesinde yabancı dizi izleyebilirisiniz.Dizilove.com responsive yani %100 mobil uyumludur ve tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır.Sitemizdeki reklam kotası, yanlızca site giderlerini karşılayacak şekilde sınırlandırılmıştır.Bu açıdan kore dizileri izlerken, anime izlerken, hint filmleri izlerken, film izlerken, yabanı dizi izlerken, tayvan dizileri izlerken rahatsız edici reklamlarla karşılaşmayacaksınız.Dizilove.com Beta aşamasındadır.Film ve dizi arşivimiz gün geçtikçe artmaktadır.