1. Black Dog 5. Bölüm

  Black Dog 5. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  5.0
  ( Toplamda 0 oy verildi. )

    320

 1. Black Dog

  Black Dog

  16 Bölüm

      265

  Dizi, bir grup öğretmenin okul hayatında ve özel hayatında verdiği mücadeleyi konu almaktadır. Karakterleri: Seo Hyun-Jin dizide özel bir lisede sözleşmeli öğretmen olarak çalışan Go Ha-Neul karakterini canlandırmaktadır. Öğrencilik yıllarında, hayatını kurtaran bir öğretmeninden dolayı bu mesleği seçmiştir. Okul ortamında karşılaştığı birçok sorunla yüzleştikçe öğrencileri ile birlikte büyüyüp olgunlaşacaktır. Ra Mi-Ran dizide Go Ha-Neul (Seo Hyun-Jin) ile aynı okulda öğretmenlik yapan Park Sung-Soon karakterini canlandırmaktadır. Aynı zamanda, okulun kariyer danışmalık bölümünün başkanıdır ve tam bir iş koliktir. Öğrencileri için ne gerekiyorsa yapan ve hatta onlar için savaşan, kendisini öğrencilerine adamış bir öğretmendir. Go Ha-Neul’un akıl hocası olur. Ha-Joon dizide Go Ha-Neul (Seo Hyun-Jin) ile aynı okulda öğretmenlik yapan Do Yeon-Woo karakterini canlandırmaktadır. Öğrencilerine bir şeyler öğretme konusunda oldukça tutkulu olan ve işini iyi yaptığı söylendiğinde kalp atışları hızlanan bir Kore Dili ve Edebiyatı öğretmenidir. Yetenekleri sayesinde yönetimde üst düzeylere çıkabilecek idealist biri olmasına karşın o, bir insan olarak büyüyüp olgunlaşmak için kendi yolundan gitmeyi tercih etmektedir.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: 블랙독
  •  İlk Yayın Tarihi: 16.12.2019
  •  Web Sitesi: http://program.tving.com/tvn/blackdog/
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    ELSA 22 Mayıs 2020 16:43:22
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  bu filim çokgüzel

Dizilove.com site içerisinde binlerce dizi arşivini video paylaşım siteleri aracılığıyla paylaşmaktadır.Sitemizde yeni filmler, esk, kült filmler, yabancı dizi, kore dizileri, çin dizileri, türkçe anime, yerli diziler, televizyon programları gibi içerikler yer almaktadır.Siteye özel tasarlanmış video player sayesinde yabancı dizi izleyebilirisiniz.Dizilove.com responsive yani %100 mobil uyumludur ve tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır.Sitemizdeki reklam kotası, yanlızca site giderlerini karşılayacak şekilde sınırlandırılmıştır.Bu açıdan kore dizileri izlerken, anime izlerken, hint filmleri izlerken, film izlerken, yabanı dizi izlerken, tayvan dizileri izlerken rahatsız edici reklamlarla karşılaşmayacaksınız.Dizilove.com Beta aşamasındadır.Film ve dizi arşivimiz gün geçtikçe artmaktadır.