1. Backstreet Rookie 15. Bölüm

  Backstreet Rookie 15. Bölüm izle

  720P Türkçe Altyazı

  8.5
  ( Toplamda 14 oy verildi. )

    270

 1. Backstreet Rookie

  Backstreet Rookie

  IMDb : 8 16 Bölüm

      8   358

  Dizi, 24 saat açık bir markettin, yarı zamanlı çalışanı (Kim You-Jung) ile o marketin işletmecisinin (Ji Chang-Wook) arasındaki romantik ilişkiyi konu almaktadır. Bir gün, Choi Dae-Hyun, aralarında Jung Saet-Byeol’un da bulunduğu bir grup liseli kız öğrenciye rastlar. Baş belası gibi görünen liseli kızlar, Choi Dae-Hyun’dan kendileri için marketten sigara almasını ister. Choi Dae-Hyun onlar için sigara alır. Ayrıca, Jung Saet-Byeol onun telefon numarasını alır ancak hiçbir zaman Choi Dae-Hyun’u aramaz. 4 yıl sonra, bu ikili, bir markette çalışan-patron olarak tekrar karşılaşır. Ji Chang-Wook dizide küçük bir marketin işletmecisi olan Choi Dae-Hyun karakterini canlandırmaktadır. Yakışıklı olduğu kadar oldukça sakar birisidir. Eskiden büyük bir şirkette çalışmaktaydı. Kim You-Jung dizide küçük bir markete yarı zamanlı olarak çalışan Jung Saet-Byeol karakterini canlandırmaktadır. Lise yıllarında, tam bir baş belasıydı. Ancak şimdi, adalet ve ahlak duygusu oldukça güçlü olan bir üniversite öğrencisidir. Han Sun-Hwa dizide Choi Dae-Hyun’un (Ji Chang-Wook) kız arkadaşı olan Yoo Yeon-Joo karakterini canlandırmaktadır. Do Sang-Woo dizide bir marketin genel müdürü olan Jo Seung-Joon karakterini canlandırmaktadır. Mütevazı ve nazik birisidir. Ahn Sol-Bin dizide Jung Saet-Byeol’un (Kim You-Jung) kız kardeşi olan Jung Eun-Byul karakterini canlandırmaktadır. Görünüşü ile tam bir dönüşüm geçiren bir lise öğrencisidir.
  •  Durum: Devam Ediyor
  •  Orjinal Adı: 편의점 샛별이
  •  İlk Yayın Tarihi: 19.06.2020
  •  Web Sitesi: https://programs.sbs.co.kr/drama/backstreetrookie/
Background
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Yorum Alanı 5 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Simge 3 Ağustos 2020 15:06:24

  Genelde kore dizileri 16.bölümde final yapar. Bakalım son 2 bölüm mü kaldı , yoksa daha var mı ? Emeğiniz için teşekkürler ♡

 2. avatar
    Gamze 3 Ağustos 2020 17:25:53

  Evet 16 bölümden oluşuyor

 3. avatar
    Bahar Özkan 7 Ağustos 2020 09:05:38

  Ben anlamadım 15 ve 16 Türkçe çevirili yok mu

 4. avatar
    Ümmügülsüm Altun 7 Ağustos 2020 18:13:57

  Yeni bölüm neden gelmedi

 5. avatar
    Biri işte 7 Ağustos 2020 20:39:49

  Hayır bu yıl çekildiği için böyle her hafta cuma ve cumartesi yayınlanıyor ama bize cumartesi ve pazar günleri yayınlanıyor çevrildiği için

Dizilove.com site içerisinde binlerce dizi arşivini video paylaşım siteleri aracılığıyla paylaşmaktadır.Sitemizde yeni filmler, esk, kült filmler, yabancı dizi, kore dizileri, çin dizileri, türkçe anime, yerli diziler, televizyon programları gibi içerikler yer almaktadır.Siteye özel tasarlanmış video player sayesinde yabancı dizi izleyebilirisiniz.Dizilove.com responsive yani %100 mobil uyumludur ve tüm tarayıcılarda sorunsuz çalışmaktadır.Sitemizdeki reklam kotası, yanlızca site giderlerini karşılayacak şekilde sınırlandırılmıştır.Bu açıdan kore dizileri izlerken, anime izlerken, hint filmleri izlerken, film izlerken, yabanı dizi izlerken, tayvan dizileri izlerken rahatsız edici reklamlarla karşılaşmayacaksınız.Dizilove.com Beta aşamasındadır.Film ve dizi arşivimiz gün geçtikçe artmaktadır.